MENU

Dalum Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
721230 8 fr
25-09 2020
Kl. 19:00
Albaniserien Herrer - 2020/2021 Pulje 1 Dalum IF SSV Højfyn
189446 8
26-09 2020
Kl. 10:00
U11 drenge 8M A (2010) - Efterår 2020-Turnering Pulje 1 Dalum IF Marienlyst
750246 2
26-09 2020
Kl. 10:00
U13 Piger Liga 1 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 952 Dalum IF Marienlyst
195627 6
26-09 2020
Kl. 11:15
U13 drenge 8M C (født 2008) - Efterår 2020 Pulje 3 Dalum IF Nyborg G & IF
194530 6
26-09 2020
Kl. 11:15
U13 drenge 8M B (født 2008) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF (1) Herrested-Ørbæk BK
696496 6
26-09 2020
Kl. 13:00
U17 drenge A (født 2004) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF OKS
696510 9
26-09 2020
Kl. 13:00
U17 drenge A (født 2004) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Oversidder
359006 2
26-09 2020
Kl. 13:00
U15 Piger Liga 2 (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 903 Dalum/Næsby Oversidder
906145 5
26-09 2020
Kl. 14:00
2. division 2020/21 Pulje 1 Dalum IF Frem
736770 8
26-09 2020
Kl. 15:00
Herre S1 - 2020/2021 Pulje 2 Dalum IF Næsby BK
138081 6
27-09 2020
U16 drenge B (født 2005) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Oversidder
151728 6
27-09 2020
Kl. 10:00
U12 drenge 8M C (født 2009) - Efterår 2020 Pulje 3 Dalum IF Fraugde G & IF
138069 4
27-09 2020
Kl. 11:00
U16 drenge B (født 2005) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Aarslev BK
736210 2
27-09 2020
Kl. 11:00
U15 Piger Liga 1B (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 893 Dalum/Næsby FC Kolding Nord
374996 7
27-09 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 629 Dalum IF FC Kolding Nord
697574 6
27-09 2020
Kl. 11:00
U16 drenge M (født 2005) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF BBB
194473 7
27-09 2020
Kl. 11:15
U13 drenge 8M M/A (født 2008) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF OKS
143070 8
27-09 2020
Kl. 11:15
U12 drenge 8M A (født 2009) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF MG & BK
193566 6
27-09 2020
Kl. 12:00
U14 drenge B (født 2007) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Bogense G & IF
734434 2
27-09 2020
Kl. 13:00
U16 Piger Liga 2 (2005) 11M - efterår 2020 Pulje 824 Dalum/Næsby HIF/TSF/MUIF
187355 7
27-09 2020
Kl. 13:00
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 6 Dalum IF FC Odense (2)
305897 8
27-09 2020
Kl. 13:00
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - efterår 2020 Pulje 302 Dalum IF Odder IGF
720927 2
27-09 2020
Kl. 13:00
U17 Drenge Liga 2 (2004) 11M - efterår 2020 Pulje 424 Dalum IF F.C.Fredericia
985644 9 ma
28-09 2020
Kl. 17:45
Grand Old Masters - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Ringe BK
164666 1 ti
29-09 2020
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Fyn Pulje 1 Dalumskolen Højmeskolen
165308 1 ti
29-09 2020
Kl. 12:30
Ultra Skolepokalen Piger - Fyn Pulje 1 Dalumskolen Højmeskolen
189872 9 ti
29-09 2020
Kl. 17:15
U11 drenge 8M M (2010) - Efterår 2020-Turnering Pulje 1 Dalum IF (2) Dalum IF (1)
195633 7
03-10 2020
Kl. 10:00
U13 drenge 8M C (født 2008) - Efterår 2020 Pulje 3 Dalum IF SUB Ullerslev
202032 7
03-10 2020
Kl. 10:00
U13 pige 8M (født 2008) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Fjordager IF
739909 3
03-10 2020
Kl. 11:00
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 926 Dalum/Næsby Team Odense Q
194082 7
03-10 2020
Kl. 11:15
U14 drenge 8M (født 2007) - Efterår 2020 Pulje 2 Dalum IF Oversidder
192336 7
03-10 2020
Kl. 11:15
U12 pige 8M A/B (2009) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Assens FC
201963 7
03-10 2020
Kl. 12:30
U14 pige 8M (født 2007) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Thurø BK af 1920
699321 6
03-10 2020
Kl. 12:30
U15 drenge M (født 2006) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Nyborg G & IF
730730 10
03-10 2020
Kl. 13:00
1.division 2020/21 Pulje 2 Næsby Solrød FC
195095 7
04-10 2020
U13 drenge 8M B (født 2008) - Efterår 2020 Pulje 2 Dalum IF (2) Oversidder
721327 9
04-10 2020
Kl. 11:00
Albaniserien Herrer - 2020/2021 Pulje 1 Dalum IF Aarup BK
189874 10
04-10 2020
Kl. 11:00
U11 drenge 8M M (2010) - Efterår 2020-Turnering Pulje 1 Dalum IF (1) Næsby BK
731008 3
04-10 2020
Kl. 15:00
U18 Piger Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2020 Pulje 807 Dalum/Næsby Oversidder
151794 8
10-10 2020
Kl. 10:00
U12 drenge 8M C (født 2009) - Efterår 2020 Pulje 3 Dalum IF BBB
194560 8
10-10 2020
Kl. 10:00
U13 drenge 8M B (født 2008) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF (1) Årslev BK
699330 9
10-10 2020
Kl. 11:00
U15 drenge M (født 2006) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Fraugde G & IF
724773 4
10-10 2020
Kl. 11:15
U13 Drenge Liga 1B (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 964 Dalum IF BBB/SB
189552 10
10-10 2020
Kl. 11:15
U11 drenge 8M A (2010) - Efterår 2020-Turnering Pulje 1 Dalum IF MG & BK
194486 9
10-10 2020
Kl. 12:30
U13 drenge 8M M/A (født 2008) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF S.f.B.
664453 9
10-10 2020
Kl. 13:00
U14 drenge Liga 2A (født 2007) - Efterår 2020 Pulje 612 Dalum IF FC Sønderborg
697580 8
10-10 2020
Kl. 13:00
U16 drenge M (født 2005) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF OB
196106 8
10-10 2020
Kl. 13:45
U16 pige 8M (født 2005) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum/Næsby Oversidder
906159 7
10-10 2020
Kl. 14:00
2. division 2020/21 Pulje 1 Dalum IF Holstebro
696412 8
10-10 2020
Kl. 15:00
U17 drenge M (født 2004) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Oversidder
143092 10
11-10 2020
Kl. 10:00
U12 drenge 8M A (født 2009) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Kerteminde BK
736784 10
11-10 2020
Kl. 11:00
Herre S1 - 2020/2021 Pulje 2 Dalum IF MG & BK
375002 9
11-10 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 629 Dalum IF Vinding SF
193581 8
11-10 2020
Kl. 11:15
U14 drenge B (født 2007) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Otterup B & IK
750305 4
11-10 2020
Kl. 13:00
U13 Piger Liga 1 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 952 Dalum IF Oversidder
736413 4
11-10 2020
Kl. 13:00
U15 Piger Liga 1B (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 893 Dalum/Næsby FC Skanderborg
305903 10
11-10 2020
Kl. 13:00
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - efterår 2020 Pulje 302 Dalum IF Tarup/Paarup IF
135136 8
11-10 2020
Kl. 14:00
U12 drenge 8M M (født 2009) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF OB
138261 8
11-10 2020
Kl. 15:00
U16 drenge B (født 2005) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Oversidder
187367 9
11-10 2020
Kl. 15:00
Herre S4 - Efterår 2020 Pulje 6 Dalum IF Ubberud IF (2)
906164 8
17-10 2020
Kl. 14:00
2. division 2020/21 Pulje 1 Dalum IF Middelfart
721340 11
17-10 2020
Kl. 16:15
Albaniserien Herrer - 2020/2021 Pulje 1 Dalum IF Flemløse/Haarby
189882 12
18-10 2020
Kl. 11:00
U11 drenge 8M M (2010) - Efterår 2020-Turnering Pulje 1 Dalum IF (2) S.f.B.
189883 12
18-10 2020
Kl. 11:00
U11 drenge 8M M (2010) - Efterår 2020-Turnering Pulje 1 Dalum IF (1) OB
138277 9
18-10 2020
Kl. 11:00
U16 drenge B (født 2005) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF KRFK
317708 8
18-10 2020
Kl. 13:00
U15 Drenge Liga 2A (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 514 Dalum IF FC Sønderborg
696404 4
18-10 2020
Kl. 13:00
U17 drenge M (født 2004) - Efterår 2020 Pulje 1 Dalum IF Næsby BK

Log ind