Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. apr
18:00
Højby S & G (6)
Bramdrupdam GIF
U13 Drenge 11:11 / Træningskamp Træningskampe
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Højby S & G
OB
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Højby S & G
Holluf Pile-Tornbjerg IF
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Højby S & G
SfB
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Højby S & G
FC Odense (1)
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Højby S & G
Tåsinge f. B. (1)
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 I Højby - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Næsby BK
OKS
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 I Højby - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Tåsinge f. B. (2)
BK Stjernen af 1968
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 I Højby - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Tommerup BK
Højby S & G
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 I Højby - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Tåsinge f. B. (1)
Næsby BK
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 I Højby - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
OKS
Tåsinge f. B. (2)
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 I Højby - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
BK Stjernen af 1968
Tommerup BK
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 I Højby - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Højby S & G
Næsby BK
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 I Højby - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Tåsinge f. B. (1)
OKS
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 I Højby - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Tåsinge f. B. (2)
Tommerup BK
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 I Højby - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
BK Stjernen af 1968
Højby S & G
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 I Højby - 3 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Højby S & G
BBB
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Højby S & G
Birkende BK
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Højby S & G
PDIF
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:45
Højby S & G
BBB
U13 Drenge 11:11 / Træningskamp Træningskampe
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Højby S & G
Aarslev BK
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Højby S & G
Egebjerg Fodbold
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Højby S & G
Næsby BK
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Højby S & G
Oversidder
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Højby S & G
Otterup Bold- og Idrætsklub
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Højby S & G
FC Faaborg
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Højby S & G
Boldklubben Marienlyst
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|