MENU

Oure Idrætsskole //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
696417 1
15-08 2020
Kl. 15:00
U17 drenge A (født 2004) - Efterår 2020 Pulje 1 Oure Fodbold Akademi MG & BK
727336 1
16-08 2020
Kl. 13:00
U19 Drenge Divisionen 2020/21 Div SfB-Oure FA Hobro IK
730379 1
16-08 2020
Kl. 15:15
U17 Drenge Divisionen 2020/21 Div SfB-Oure FA Hobro IK
335534 2
16-08 2020
Kl. 17:30
U17 Drenge Liga 1 (2004) 11M - efterår 2020 Pulje 402 Oure Fodbold Akademi AGF/IF Lyseng
908341 1 to
20-08 2020
Kl. 18:30
U19 drenge M (født 2002 - 03) 11M - Efterår 2020 Pulje 1 Oure Fodbold Akademi S.f.B.
696399 1 fr
21-08 2020
Kl. 18:30
U17 drenge M (født 2004) - Efterår 2020 Pulje 1 Oure Fodbold Akademi Nyborg G & IF
UDS
720427 2 fr
21-08 2020
Kl. 19:00
Herre S3 - Efterår 2020 Pulje 4 Oure Fodbold Akademi Hesselager Fodbold
727345 2
22-08 2020
Kl. 13:00
U19 Drenge Divisionen 2020/21 Div SfB-Oure FA FC Helsingør
985380 1
22-08 2020
Kl. 15:00
Kvinde Albaniserien - Efterår 2020 Pulje 1 Oure Fodbold Akademi Tåsinge f. B.
730388 2
22-08 2020
Kl. 15:15
U17 Drenge Divisionen 2020/21 Div SfB-Oure FA FC Helsingør
258967 4
23-08 2020
Kl. 15:00
Kvindeserie Vest - Efterår 2020 Pulje 272 Oure Fodbold Akademi Odense Q
335540 3
23-08 2020
Kl. 17:00
U17 Drenge Liga 1 (2004) 11M - efterår 2020 Pulje 402 Oure Fodbold Akademi FC Skanderborg
335700 3 on
26-08 2020
Kl. 18:00
U17 Drenge Liga 2 (2004) 11M - efterår 2020 Pulje 410 Oure Fodbold Akademi Vojens GIE
696424 3 on
26-08 2020
Kl. 18:30
U17 drenge A (født 2004) - Efterår 2020 Pulje 1 Oure Fodbold Akademi SKIF
908354 2 on
26-08 2020
Kl. 18:30
U19 drenge M (født 2002 - 03) 11M - Efterår 2020 Pulje 1 Oure Fodbold Akademi Nyborg G & IF
727353 3
29-08 2020
Kl. 13:00
U19 Drenge Divisionen 2020/21 Div SfB-Oure FA Oversidder
696431 4
29-08 2020
Kl. 15:00
U17 drenge A (født 2004) - Efterår 2020 Pulje 1 Oure Fodbold Akademi Dalum IF
985442 2
29-08 2020
Kl. 15:00
Kvinde Albaniserien - Efterår 2020 Pulje 1 Oure Fodbold Akademi Tved BK
730396 3
29-08 2020
Kl. 15:15
U17 Drenge Divisionen 2020/21 Div SfB-Oure FA Oversidder
192239 2 ma
31-08 2020
Kl. 18:45
Kvinde 7M C - Efterår 2020 Pulje 3 Oure Fodbold Akademi Egebjerg Fodbold
909797 2 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
U18 pige 11M (født 2003-04) - Efterår 2020 Pulje 1 Oure Fodbold Akademi Fortuna Tåsinge
258958 2 on
02-09 2020
Kl. 18:30
Kvindeserie Vest - Efterår 2020 Pulje 272 Oure Fodbold Akademi FC King George
908361 4 to
03-09 2020
Kl. 18:30
U19 drenge M (født 2002 - 03) 11M - Efterår 2020 Pulje 1 Oure Fodbold Akademi Tarup/Paarup IF
696402 3
05-09 2020
Kl. 13:00
U17 drenge M (født 2004) - Efterår 2020 Pulje 1 Oure Fodbold Akademi Næsby BK
720439 4
05-09 2020
Kl. 15:00
Herre S3 - Efterår 2020 Pulje 4 Oure Fodbold Akademi Kirkeby IF
335704 5
06-09 2020
Kl. 13:00
U17 Drenge Liga 2 (2004) 11M - efterår 2020 Pulje 410 Oure Fodbold Akademi Esbjerg IF 92/KIF
335548 5 ti
08-09 2020
Kl. 18:30
U17 Drenge Liga 1 (2004) 11M - efterår 2020 Pulje 402 Oure Fodbold Akademi Vejle B
696495 6 on
09-09 2020
Kl. 18:00
U17 drenge A (født 2004) - Efterår 2020 Pulje 1 Oure Fodbold Akademi Oversidder

Log ind