Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. apr
10:00
Ejby IF Fodbold (1)
Herfølge BK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Haslev FC (3)
Ejby IF Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Køge Nord FC
Herfølge BK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Ejby IF Fodbold (2)
Ejby IF Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Herfølge BK (1)
Herfølge BK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Køge Nord FC
Haslev FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Ejby IF Fodbold (2)
Herfølge BK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Ejby IF Fodbold (1)
Køge Nord FC
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Herfølge BK (2)
Haslev FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Herfølge BK (1)
Køge Nord FC
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Herfølge BK (2)
Ejby IF Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Haslev FC (3)
Ejby IF Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Ejby IF Fodbold
BK Avarta (2)
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår U13/U14Lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
04. maj
09:30
Ejby IF Fodbold
Borup IF Fodbold
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Ejby IF Fodbold
Nyråd/Langebæk Alliancen (2)
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Ejby IF Fodbold
Benløse IF
Serie 3 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Ejby IF Fodbold
IF Frem Bjæverskov
8:8 U14 Piger (10) Forår lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:45
Ejby IF Fodbold
Benløse IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Ejby IF Fodbold
Havdrup Fodbold
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Ejby IF Fodbold
Haslev FC
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Ejby IF Fodbold
Greve Fodbold
Træningskamp U16 Drenge 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:30
Ejby IF Fodbold
VG Fodbold (2)
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår U13/U14Lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Ejby IF Fodbold
Store Heddinge BK
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Ejby IF Fodbold
VG Fodbold
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Ejby IF Fodbold
Solrød FC (2)
8:8 U14 Piger (10) Forår lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
Ejby IF Fodbold
Nyråd/Langebæk Alliancen (1)
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Ejby IF Fodbold
Raklev GI (2)
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Ejby IF Fodbold
Kværkeby IF
Serie 3 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
Ejby IF Fodbold
Møns FK
UHT
Serie 2 Pulje 4
|