Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. apr
10:00
SfB
Skårup IF
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
S.f.B.
Glamsbjerg IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
SfB
Langeskov IF
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
SfB-Oure FA
Ringe BK
Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
SfB
Hobro IK
UDS
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
SfB (2)
Nyborg G & IF
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:45
SfB
Langeskov IF
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
SfB (1)
Dalum IF
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
SfB
Boldklubben Marienlyst
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 613
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Fortuna Oure
O K S
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U14 pige Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Fortuna Oure
Glamsbjerg IF
U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Fortuna Oure
B 1909
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U13 pige 8:8 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
SfB (2)
Ringe BK (2)
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
S.f.B.
Næsby BK
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
SfB
Oversidder
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
SfB
Oversidder
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Tåsinge f. B.
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
SfB
Tarup/Paarup IF
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
ERI (1)
S.f.B.
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Tarup/Paarup IF
Egebjerg Fodbold
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
ERI (2)
Kirkeby IF
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
ERI (1)
Tarup/Paarup IF
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Tarup/Paarup IF
Tåsinge f. B.
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
SfB
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
S.f.B.
ERI (2)
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Egebjerg Fodbold
Kirkeby IF
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Tåsinge f. B.
SfB
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Tarup/Paarup IF
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Egebjerg Fodbold
ERI (1)
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Tarup/Paarup IF
ERI (2)
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Kirkeby IF
S.f.B.
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I SFB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Fortuna Oure
Næsby BK (1)
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
SfB
Otterup Bold- og Idrætsklub
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
SfB
OKS
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:45
Fortuna Oure
Oversidder
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
SfB (2)
Nyborg G & IF (2)
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
SfB
Boldklubben Marienlyst
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
SfB
Oversidder
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
SfB
Holluf Pile/Fraugde GIF
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
SfB-Oure FA
Glamsbjerg IF
Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
SfB
Boldklubben Marienlyst (1)
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:45
SfB
Dalum IF
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
SfB (1)
MG & BK
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U14 drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
S.f.B.
Langeskov IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
SfB
ØB
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
SfB
Rudkøbing BK
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Fortuna Svendborg
Strib IF
U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
SfB
Skamby/KRFK
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:45
Fortuna Oure
Tarup/Paarup IF (1)
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
SfB
FC Sønderborg
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
SfB
Oversidder
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
SfB
Ringe BK
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Fortuna Oure
KFUM.s BK
U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
SfB
Vindinge BK
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
SfB (1)
Nyborg G & IF (1)
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:45
SfB
Dalum IF
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
SfB
FC Faaborg
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
SfB
Aarslev BK
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Fortuna Oure
Fjordager IF
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
S.f.B.
Ebberup IF
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
SfB
MG & BK
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
SfB
Bredballe IF
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 613
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
SfB
Dalum IF
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Fortuna Oure
NØFF
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
SfB
Oversidder
U11 dr. 8:8 B (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
SfB
Tarup/Paarup IF (2)
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
SfB (2)
Boldklubben Marienlyst (2)
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
|