ØB.s Anlæg

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
826196
fr19-04 2024
17:30 U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
ØB
19. apr
17:30
ØB
Aarslev BK
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
730253
fr19-04 2024
18:45 U14 drenge Liga 6 (2010) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
ØB
19. apr
18:45
ØB
Verninge IF/FC Broby
U14 drenge Liga 6 (2010) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
872576
20-04 2024
10:00 U11/12 D dr. (12-13) 8:8 - 20/4 Spilletid 2 x 30 min.
ØB
20. apr
10:00
ØB
Korup-Ubberud Ungdom
U11/12 D dr. (12-13) 8:8 - 20/4 Spilletid 2 x 30 min.
512477
21-04 2024
11:00 Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
ØB
21. apr
11:00
ØB
Chang
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
949688
21-04 2024
13:00 U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
ØB
21. apr
13:00
ØB
Bogense G & IF
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
172151
on24-04 2024
18:30 Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
ØB
24. apr
18:30
ØB
SFF 2015
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
648830
to25-04 2024
18:30 DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U14 drenge Pulje 1
ØB
25. apr
18:30
ØB
SfB (1)
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U14 drenge Pulje 1
586739
fr26-04 2024
18:30 Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
ØB
26. apr
18:30
ØB
Klinte Grindløse FC
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
403852
28-04 2024
10:00 U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
ØB
28. apr
10:00
Boldklubben Marienlyst
ØB
U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
403853
28-04 2024
10:00 U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
OKS
28. apr
10:00
OKS
Skårup IF
U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
403854
28-04 2024
10:25 U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
28. apr
10:25
Nyborg G & IF
Dalum IF
U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
403855
28-04 2024
10:25 U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
OKS
28. apr
10:25
Boldklubben Marienlyst
OKS
U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
403856
28-04 2024
10:50 U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
ØB
28. apr
10:50
ØB
Nyborg G & IF
U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
403857
28-04 2024
10:50 U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
28. apr
10:50
Skårup IF
Dalum IF
U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
415164
28-04 2024
11:00 Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
ØB
28. apr
11:00
ØB
FK Utopia
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
403858
28-04 2024
11:15 U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
28. apr
11:15
Skårup IF
Boldklubben Marienlyst
U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
403859
28-04 2024
11:15 U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
OKS
28. apr
11:15
OKS
Nyborg G & IF
U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
404072
28-04 2024
11:40 U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
ØB
28. apr
11:40
Dalum IF
ØB
U9 A dr. (15) 5:5 - 28/4 I ØB - 2 baner - 2x10 min
950289
ma29-04 2024
18:45 Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
ØB
29. apr
18:45
ØB
Dalum IF
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
172164
to02-05 2024
18:30 Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
ØB
02. maj
18:30
ØB
Tved BK
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
826240
04-05 2024
10:00 U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
ØB
04. maj
10:00
ØB
Højby S & G
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
512488
04-05 2024
12:00 Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
ØB
04. maj
12:00
ØB
Morud/Veflinge
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
510520
04-05 2024
13:00 U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
ØB
04. maj
13:00
ØB
Nyborg G & IF
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
511999
05-05 2024
11:00 U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
ØB
05. maj
11:00
ØB
Skårup IF
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
828359
05-05 2024
11:00 U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 1
05. maj
11:00
ØB (U10)
Ebberup IF
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 1
586751
12-05 2024
11:00 Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
ØB
12. maj
11:00
ØB
Søhus Stige
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
418775
12-05 2024
13:00 Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
ØB
12. maj
13:00
ØB
FIUK, Odense
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
950301
ma13-05 2024
18:45 Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
ØB
OB
13. maj
18:45
ØB
OB
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
510511
on15-05 2024
18:30 U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
ØB
15. maj
18:30
ØB
SUB Ullerslev
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
918205
to16-05 2024
18:30 Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
ØB
16. maj
18:30
ØB
Nyborg G & IF
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
949698
fr17-05 2024
17:30 U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
ØB
17. maj
17:30
ØB
Glamsbjerg IF
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
512466
fr17-05 2024
18:30 Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
ØB
17. maj
18:30
ØB
Kerteminde BK
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
401458
18-05 2024
13:00 Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
ØB
18. maj
13:00
ØB
Åsum IF
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3

Log ind