MENU

Faxe Ladeplads Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
546982 11
23-10 2021
Kl. 13:30
Serie 4 Pulje 12 Faxe Ladeplads IF FK Sydsjælland 05
640071 1
30-10 2021
Kl. 09:00
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Solrød FC Faxe BK (1)
640072 1
30-10 2021
Kl. 09:10
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Brøndbyernes IF BK Avarta (1)
640073 1
30-10 2021
Kl. 09:20
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Oversidder Solrød FC
640074 1
30-10 2021
Kl. 09:30
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Faxe BK (1) Brøndbyernes IF
640075 1
30-10 2021
Kl. 09:40
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 BK Avarta (1) Oversidder
640076 1
30-10 2021
Kl. 09:50
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Solrød FC Brøndbyernes IF
640077 1
30-10 2021
Kl. 10:00
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Oversidder Faxe BK (1)
640078 1
30-10 2021
Kl. 10:10
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 BK Avarta (1) Solrød FC
640079 1
30-10 2021
Kl. 10:20
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Brøndbyernes IF Oversidder
640080 1
30-10 2021
Kl. 10:30
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Faxe BK (1) BK Avarta (1)
640081 1
30-10 2021
Kl. 10:40
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Faxe BK (2) Karise IK
640082 1
30-10 2021
Kl. 10:50
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Herlufsholm GF Ringsted IF
640083 1
30-10 2021
Kl. 11:00
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Oversidder Faxe BK (2)
640084 1
30-10 2021
Kl. 11:10
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Karise IK Herlufsholm GF
640085 1
30-10 2021
Kl. 11:20
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Ringsted IF Oversidder
640086 1
30-10 2021
Kl. 11:30
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Faxe BK (2) Herlufsholm GF
640087 1
30-10 2021
Kl. 11:40
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Oversidder Karise IK
640088 1
30-10 2021
Kl. 11:50
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Ringsted IF Faxe BK (2)
640089 1
30-10 2021
Kl. 12:00
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Herlufsholm GF Oversidder
640090 1
30-10 2021
Kl. 12:10
U11 drenge(11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Karise IK Ringsted IF
640151 1
30-10 2021
Kl. 12:20
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Nykøbing FC (2) Herlufsholm GF (1)
640152 1
30-10 2021
Kl. 12:30
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Herlufsholm GF (2) Holmegaard GB
640153 1
30-10 2021
Kl. 12:40
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Faxe Ladeplads IF Nykøbing FC (2)
640154 1
30-10 2021
Kl. 12:50
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Herlufsholm GF (1) Herlufsholm GF (2)
640155 1
30-10 2021
Kl. 13:00
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Holmegaard GB Faxe Ladeplads IF
640156 1
30-10 2021
Kl. 13:10
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Nykøbing FC (2) Herlufsholm GF (2)
640157 1
30-10 2021
Kl. 13:20
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Faxe Ladeplads IF Herlufsholm GF (1)
640158 1
30-10 2021
Kl. 13:30
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Holmegaard GB Nykøbing FC (2)
640159 1
30-10 2021
Kl. 13:40
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Herlufsholm GF (2) Faxe Ladeplads IF
640160 1
30-10 2021
Kl. 13:50
U11 drenge(11) 1-2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 4 Herlufsholm GF (1) Holmegaard GB
640171 1
30-10 2021
Kl. 14:00
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Oversidder Ringsted Dame FK
640172 1
30-10 2021
Kl. 14:10
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Vordingborg IF IF Svend Gønge
640173 1
30-10 2021
Kl. 14:20
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Oversidder Oversidder
640174 1
30-10 2021
Kl. 14:30
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Ringsted Dame FK Vordingborg IF
640175 1
30-10 2021
Kl. 14:40
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 IF Svend Gønge Oversidder
640176 1
30-10 2021
Kl. 14:50
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Oversidder Vordingborg IF
640177 1
30-10 2021
Kl. 15:00
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Oversidder Ringsted Dame FK
640178 1
30-10 2021
Kl. 15:10
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 IF Svend Gønge Oversidder
640179 1
30-10 2021
Kl. 15:20
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Vordingborg IF Oversidder
640180 1
30-10 2021
Kl. 15:30
U12 pige(10) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Ringsted Dame FK IF Svend Gønge
570755 1
31-10 2021
Kl. 09:00
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Skensved IF IF Frem Bjæverskov
570756 1
31-10 2021
Kl. 09:10
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Solrød FC Rødvig G&I
570757 1
31-10 2021
Kl. 09:20
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Hellested IF Skensved IF
570758 1
31-10 2021
Kl. 09:30
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 IF Frem Bjæverskov Solrød FC
570759 1
31-10 2021
Kl. 09:40
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Rødvig G&I Hellested IF
570760 1
31-10 2021
Kl. 09:50
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Skensved IF Solrød FC
570761 1
31-10 2021
Kl. 10:00
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Hellested IF IF Frem Bjæverskov
570762 1
31-10 2021
Kl. 10:10
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Rødvig G&I Skensved IF
570765 1
31-10 2021
Kl. 10:20
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Solrød FC Hellested IF
570766 1
31-10 2021
Kl. 10:30
U8 dr. (14) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 IF Frem Bjæverskov Rødvig G&I
572421 1
31-10 2021
Kl. 10:40
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Vordingborg IF AIK 65 Strøby Fodbold
572423 1
31-10 2021
Kl. 10:50
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 VG Fodbold Faxe BK
572427 1
31-10 2021
Kl. 11:00
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Bårse IF Vordingborg IF
572428 1
31-10 2021
Kl. 11:10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 AIK 65 Strøby Fodbold VG Fodbold
572429 1
31-10 2021
Kl. 11:20
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Faxe BK Bårse IF
572430 1
31-10 2021
Kl. 11:30
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Vordingborg IF VG Fodbold
572438 1
31-10 2021
Kl. 11:40
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Bårse IF AIK 65 Strøby Fodbold
572439 1
31-10 2021
Kl. 11:50
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 Faxe BK Vordingborg IF
572459 1
31-10 2021
Kl. 12:00
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 VG Fodbold Bårse IF
572461 1
31-10 2021
Kl. 12:10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1 AIK 65 Strøby Fodbold Faxe BK
640231 1
31-10 2021
Kl. 12:20
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads IF
640232 1
31-10 2021
Kl. 12:30
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 IF Svend Gønge Herlufsholm GF
640233 1
31-10 2021
Kl. 12:40
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Holmegaard GB FK Sydsjælland 05
640234 1
31-10 2021
Kl. 12:50
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Faxe Ladeplads IF IF Svend Gønge
640235 1
31-10 2021
Kl. 13:00
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Herlufsholm GF Holmegaard GB
640236 1
31-10 2021
Kl. 13:10
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 FK Sydsjælland 05 IF Svend Gønge
640237 1
31-10 2021
Kl. 13:20
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Holmegaard GB Faxe Ladeplads IF
640238 1
31-10 2021
Kl. 13:30
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Herlufsholm GF FK Sydsjælland 05
640239 1
31-10 2021
Kl. 13:40
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 IF Svend Gønge Holmegaard GB
640240 1
31-10 2021
Kl. 13:50
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Faxe Ladeplads IF Herlufsholm GF
640261 1
31-10 2021
Kl. 14:00
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Tune IF Tølløse BK (1)
640262 1
31-10 2021
Kl. 14:10
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Store Heddinge BK Faxe Ladeplads IF
640263 1
31-10 2021
Kl. 14:20
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Albertslund IF Tune IF
640264 1
31-10 2021
Kl. 14:30
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Tølløse BK (1) Store Heddinge BK
640265 1
31-10 2021
Kl. 14:40
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Faxe Ladeplads IF Albertslund IF
640266 1
31-10 2021
Kl. 14:50
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Tune IF Store Heddinge BK
640267 1
31-10 2021
Kl. 15:00
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Albertslund IF Tølløse BK (1)
640268 1
31-10 2021
Kl. 15:10
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Faxe Ladeplads IF Tune IF
640269 1
31-10 2021
Kl. 15:20
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Store Heddinge BK Albertslund IF
640270 1
31-10 2021
Kl. 15:30
U12 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3 Tølløse BK (1) Faxe Ladeplads IF
498385 1
06-11 2021
Kl. 09:00
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål C Pulje 4 Faxe BK AIK 65 Strøby Fodbold
498386 1
06-11 2021
Kl. 09:10
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål C Pulje 4 VG Fodbold Store Heddinge BK
498388 1
06-11 2021
Kl. 09:20
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål C Pulje 4 Oversidder Faxe BK
498389 1
06-11 2021
Kl. 09:30
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål C Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold VG Fodbold
513264 1
06-11 2021
Kl. 09:40
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål C Pulje 4 Store Heddinge BK Oversidder
513265 1
06-11 2021
Kl. 09:50
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål C Pulje 4 Faxe BK VG Fodbold
513276 1
06-11 2021
Kl. 10:00
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål C Pulje 4 Oversidder AIK 65 Strøby Fodbold
513281 1
06-11 2021
Kl. 10:10
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål C Pulje 4 Store Heddinge BK Faxe BK
513297 1
06-11 2021
Kl. 10:20
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål C Pulje 4 VG Fodbold Oversidder
513298 1
06-11 2021
Kl. 10:30
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål C Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold Store Heddinge BK
535351 1
06-11 2021
Kl. 10:40
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C Pulje 2 Vordingborg IF Herfølge BK (2)
535378 1
06-11 2021
Kl. 10:50
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C Pulje 2 Herlufsholm GF Store Heddinge BK
535379 1
06-11 2021
Kl. 11:00
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C Pulje 2 Herfølge BK (1) Vordingborg IF
535380 1
06-11 2021
Kl. 11:10
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C Pulje 2 Herfølge BK (2) Herlufsholm GF
535381 1
06-11 2021
Kl. 11:20
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C Pulje 2 Store Heddinge BK Herfølge BK (1)
535382 1
06-11 2021
Kl. 11:30
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C Pulje 2 Vordingborg IF Herlufsholm GF
535383 1
06-11 2021
Kl. 11:40
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C Pulje 2 Herfølge BK (1) Herfølge BK (2)
535384 1
06-11 2021
Kl. 11:50
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C Pulje 2 Store Heddinge BK Vordingborg IF
535385 1
06-11 2021
Kl. 12:00
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C Pulje 2 Herlufsholm GF Herfølge BK (1)
535386 1
06-11 2021
Kl. 12:10
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C Pulje 2 Herfølge BK (2) Store Heddinge BK
551042 1
06-11 2021
Kl. 12:20
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål C Pulje 3 Store Heddinge BK Faxe BK
551046 1
06-11 2021
Kl. 12:30
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål C Pulje 3 Brøndbyernes IF (1) Karise IK (2)
551047 1
06-11 2021
Kl. 12:40
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål C Pulje 3 FK Sydsjælland 05 Store Heddinge BK
551048 1
06-11 2021
Kl. 12:50
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål C Pulje 3 Faxe BK Brøndbyernes IF (1)
551050 1
06-11 2021
Kl. 13:00
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål C Pulje 3 Karise IK (2) FK Sydsjælland 05
551061 1
06-11 2021
Kl. 13:10
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål C Pulje 3 Store Heddinge BK Brøndbyernes IF (1)
551067 1
06-11 2021
Kl. 13:20
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål C Pulje 3 FK Sydsjælland 05 Faxe BK
551070 1
06-11 2021
Kl. 13:30
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål C Pulje 3 Karise IK (2) Store Heddinge BK
551073 1
06-11 2021
Kl. 13:40
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål C Pulje 3 Brøndbyernes IF (1) FK Sydsjælland 05
551074 1
06-11 2021
Kl. 13:50
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål C Pulje 3 Faxe BK Karise IK (2)
554029 1
06-11 2021
Kl. 14:00
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B Pulje 3 Herlufsholm GF Store Heddinge BK
554066 1
06-11 2021
Kl. 14:10
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B Pulje 3 Boeslunde BK Svogerslev BK (2)
557687 1
06-11 2021
Kl. 14:20
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B Pulje 3 Toksværd Olstrup Fodbold Herlufsholm GF
557691 1
06-11 2021
Kl. 14:30
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B Pulje 3 Store Heddinge BK Boeslunde BK
557693 1
06-11 2021
Kl. 14:40
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B Pulje 3 Svogerslev BK (2) Toksværd Olstrup Fodbold
557696 1
06-11 2021
Kl. 14:50
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B Pulje 3 Herlufsholm GF Boeslunde BK
557700 1
06-11 2021
Kl. 15:00
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B Pulje 3 Toksværd Olstrup Fodbold Store Heddinge BK
557702 1
06-11 2021
Kl. 15:10
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B Pulje 3 Svogerslev BK (2) Herlufsholm GF
557719 1
06-11 2021
Kl. 15:20
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B Pulje 3 Boeslunde BK Toksværd Olstrup Fodbold
557725 1
06-11 2021
Kl. 15:30
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B Pulje 3 Store Heddinge BK Svogerslev BK (2)
557880 1
06-11 2021
Kl. 15:40
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål A Pulje 2 Oversidder Ishøj IF (2)
558076 1
06-11 2021
Kl. 15:50
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål A Pulje 2 Herlufsholm GF Ørslev GIF (V)
558079 1
06-11 2021
Kl. 16:00
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål A Pulje 2 Oversidder Oversidder
558082 1
06-11 2021
Kl. 16:10
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål A Pulje 2 Ishøj IF (2) Herlufsholm GF
558084 1
06-11 2021
Kl. 16:20
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål A Pulje 2 Ørslev GIF (V) Oversidder
558086 1
06-11 2021
Kl. 16:30
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål A Pulje 2 Oversidder Herlufsholm GF
560719 1
06-11 2021
Kl. 16:40
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål A Pulje 2 Oversidder Ishøj IF (2)
560738 1
06-11 2021
Kl. 16:50
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål A Pulje 2 Ørslev GIF (V) Oversidder
560740 1
06-11 2021
Kl. 17:00
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål A Pulje 2 Herlufsholm GF Oversidder
560755 1
06-11 2021
Kl. 17:10
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål A Pulje 2 Ishøj IF (2) Ørslev GIF (V)
718369 1
07-11 2021
Kl. 10:00
U8 drenge (14) C+D Futsal 7/11-21 Pulje 4 Hvalsø IF Vemmelev Boldklub
718370 1
07-11 2021
Kl. 10:10
U8 drenge (14) C+D Futsal 7/11-21 Pulje 4 Hørsholm-Usserød IK AIK 65 Strøby Fodbold
718371 1
07-11 2021
Kl. 10:20
U8 drenge (14) C+D Futsal 7/11-21 Pulje 4 Borup IF Fodbold Hvalsø IF
718372 1
07-11 2021
Kl. 10:30
U8 drenge (14) C+D Futsal 7/11-21 Pulje 4 Vemmelev Boldklub Hørsholm-Usserød IK
718373 1
07-11 2021
Kl. 10:40
U8 drenge (14) C+D Futsal 7/11-21 Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold Borup IF Fodbold
718374 1
07-11 2021
Kl. 10:50
U8 drenge (14) C+D Futsal 7/11-21 Pulje 4 Hvalsø IF Hørsholm-Usserød IK
718375 1
07-11 2021
Kl. 11:00
U8 drenge (14) C+D Futsal 7/11-21 Pulje 4 Borup IF Fodbold Vemmelev Boldklub
718376 1
07-11 2021
Kl. 11:10
U8 drenge (14) C+D Futsal 7/11-21 Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold Hvalsø IF
718377 1
07-11 2021
Kl. 11:20
U8 drenge (14) C+D Futsal 7/11-21 Pulje 4 Hørsholm-Usserød IK Borup IF Fodbold
718378 1
07-11 2021
Kl. 11:30
U8 drenge (14) C+D Futsal 7/11-21 Pulje 4 Vemmelev Boldklub AIK 65 Strøby Fodbold
718575 1
07-11 2021
Kl. 11:40
U9 drenge A+B (13) Futsal 7/11-21 Pulje 4 Karlslunde IF (1) Køge BK (3)
718576 1
07-11 2021
Kl. 11:50
U9 drenge A+B (13) Futsal 7/11-21 Pulje 4 Brøndbyernes IF (1) AIK 65 Strøby Fodbold
718577 1
07-11 2021
Kl. 12:00
U9 drenge A+B (13) Futsal 7/11-21 Pulje 4 Oversidder Karlslunde IF (1)
718578 1
07-11 2021
Kl. 12:10
U9 drenge A+B (13) Futsal 7/11-21 Pulje 4 Køge BK (3) Brøndbyernes IF (1)
718579 1
07-11 2021
Kl. 12:20
U9 drenge A+B (13) Futsal 7/11-21 Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold Oversidder
718580 1
07-11 2021
Kl. 12:30
U9 drenge A+B (13) Futsal 7/11-21 Pulje 4 Karlslunde IF (1) Brøndbyernes IF (1)
718581 1
07-11 2021
Kl. 12:40
U9 drenge A+B (13) Futsal 7/11-21 Pulje 4 Oversidder Køge BK (3)
718582 1
07-11 2021
Kl. 12:50
U9 drenge A+B (13) Futsal 7/11-21 Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold Karlslunde IF (1)
718583 1
07-11 2021
Kl. 13:00
U9 drenge A+B (13) Futsal 7/11-21 Pulje 4 Brøndbyernes IF (1) Oversidder
718584 1
07-11 2021
Kl. 13:10
U9 drenge A+B (13) Futsal 7/11-21 Pulje 4 Køge BK (3) AIK 65 Strøby Fodbold
718629 1
07-11 2021
Kl. 13:20
U10 drenge C+D (12) Futsal 7/11-21 Pulje 3 FK Sydsjælland 05 Ringsted IF
718630 1
07-11 2021
Kl. 13:30
U10 drenge C+D (12) Futsal 7/11-21 Pulje 3 Borup IF Greve Fodbold (1)
718631 1
07-11 2021
Kl. 13:40
U10 drenge C+D (12) Futsal 7/11-21 Pulje 3 AIK 65 Strøby Fodbold FK Sydsjælland 05
718632 1
07-11 2021
Kl. 13:50
U10 drenge C+D (12) Futsal 7/11-21 Pulje 3 Ringsted IF Borup IF
718633 1
07-11 2021
Kl. 14:00
U10 drenge C+D (12) Futsal 7/11-21 Pulje 3 Greve Fodbold (1) AIK 65 Strøby Fodbold
718634 1
07-11 2021
Kl. 14:10
U10 drenge C+D (12) Futsal 7/11-21 Pulje 3 FK Sydsjælland 05 Borup IF
718635 1
07-11 2021
Kl. 14:20
U10 drenge C+D (12) Futsal 7/11-21 Pulje 3 AIK 65 Strøby Fodbold Ringsted IF
718636 1
07-11 2021
Kl. 14:30
U10 drenge C+D (12) Futsal 7/11-21 Pulje 3 Greve Fodbold (1) FK Sydsjælland 05
718637 1
07-11 2021
Kl. 14:40
U10 drenge C+D (12) Futsal 7/11-21 Pulje 3 Borup IF AIK 65 Strøby Fodbold
718638 1
07-11 2021
Kl. 14:50
U10 drenge C+D (12) Futsal 7/11-21 Pulje 3 Ringsted IF Greve Fodbold (1)
497891 1
20-11 2021
Kl. 10:00
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 5 Køge BK (3) NFC/VIF (1)
497892 1
20-11 2021
Kl. 10:10
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 5 Sorø Freja (1) Lynge-Broby IF
497893 1
20-11 2021
Kl. 10:20
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 5 Dianalund IF Køge BK (3)
497894 1
20-11 2021
Kl. 10:30
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 5 NFC/VIF (1) Sorø Freja (1)
497895 1
20-11 2021
Kl. 10:40
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 5 Lynge-Broby IF Dianalund IF
497896 1
20-11 2021
Kl. 10:50
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 5 Køge BK (3) Sorø Freja (1)
497897 1
20-11 2021
Kl. 11:00
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 5 Dianalund IF NFC/VIF (1)
497898 1
20-11 2021
Kl. 11:10
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 5 Lynge-Broby IF Køge BK (3)
497899 1
20-11 2021
Kl. 11:20
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 5 Sorø Freja (1) Dianalund IF
497900 1
20-11 2021
Kl. 11:30
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 5 NFC/VIF (1) Lynge-Broby IF
497911 1
20-11 2021
Kl. 11:40
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 6 Køge BK (2) NFC/VIF (3)
497912 1
20-11 2021
Kl. 11:50
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 6 Sorø Freja (2) Terslev G&IF
497913 1
20-11 2021
Kl. 12:00
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 6 Faxe-Haslev Pigefodbold Køge BK (2)
497914 1
20-11 2021
Kl. 12:10
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 6 NFC/VIF (3) Sorø Freja (2)
497915 1
20-11 2021
Kl. 12:20
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 6 Terslev G&IF Faxe-Haslev Pigefodbold
497916 1
20-11 2021
Kl. 12:30
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 6 Køge BK (2) Sorø Freja (2)
497917 1
20-11 2021
Kl. 12:40
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 6 Faxe-Haslev Pigefodbold NFC/VIF (3)
497918 1
20-11 2021
Kl. 12:50
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 6 Terslev G&IF Køge BK (2)
497919 1
20-11 2021
Kl. 13:00
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 6 Sorø Freja (2) Faxe-Haslev Pigefodbold
497920 1
20-11 2021
Kl. 13:10
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 6 NFC/VIF (3) Terslev G&IF
497931 1
20-11 2021
Kl. 13:20
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 7 FK Sydsjælland 05 Holmegaard GB
497932 1
20-11 2021
Kl. 13:30
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 7 Tingsted NFC/VIF (2)
497933 1
20-11 2021
Kl. 13:40
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 7 Køge BK (1) FK Sydsjælland 05
497934 1
20-11 2021
Kl. 13:50
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 7 Holmegaard GB Tingsted
497935 1
20-11 2021
Kl. 14:00
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 7 NFC/VIF (2) Køge BK (1)
497936 1
20-11 2021
Kl. 14:10
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 7 FK Sydsjælland 05 Tingsted
497937 1
20-11 2021
Kl. 14:20
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 7 Køge BK (1) Holmegaard GB
497938 1
20-11 2021
Kl. 14:30
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 7 NFC/VIF (2) FK Sydsjælland 05
497939 1
20-11 2021
Kl. 14:40
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 7 Tingsted Køge BK (1)
497940 1
20-11 2021
Kl. 14:50
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 7 Holmegaard GB NFC/VIF (2)
498141 1
20-11 2021
Kl. 15:00
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Endeslev-Vråby IF Bårse IF
498142 1
20-11 2021
Kl. 15:10
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Faxe Ladeplads IF Østmøn SGI
498143 1
20-11 2021
Kl. 15:20
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Hårlev BK (2) Endeslev-Vråby IF
498144 1
20-11 2021
Kl. 15:30
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Bårse IF Faxe Ladeplads IF
498145 1
20-11 2021
Kl. 15:40
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Østmøn SGI Hårlev BK (2)
498146 1
20-11 2021
Kl. 15:50
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Endeslev-Vråby IF Faxe Ladeplads IF
498147 1
20-11 2021
Kl. 16:00
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Hårlev BK (2) Bårse IF
498148 1
20-11 2021
Kl. 16:10
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Østmøn SGI Endeslev-Vråby IF
498149 1
20-11 2021
Kl. 16:20
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Faxe Ladeplads IF Hårlev BK (2)
498150 1
20-11 2021
Kl. 16:30
Indendørs Herresenior - Håndboldmål Pulje 7 Bårse IF Østmøn SGI

Log ind