MENU

Højene Hallen //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
124528 11 on
30-09 2020
Kl. 17:30
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Efterår 2020 Pulje 215 Lundergård IU Skibsby-Højene IF
124529 11 on
30-09 2020
Kl. 17:30
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Efterår 2020 Pulje 215 Kvissel-Ravnshøj IF (1) Bagterp IF
131435 9 on
30-09 2020
Kl. 17:45
U14 Drenge C (07) 8M - Efterår 2020 Pulje 7 Skibsby-Højene IF Poulstrup Vrejlev 81
6 - 0
908266 8 on
30-09 2020
Kl. 17:45
U15 Drenge C (06) 8M - Efterår 2020 Pulje 5 Skibsby-Højene IF Oversidder
608768
9 on
30-09 2020
Kl. 18:00
U13 Piger C (08) 8M - Efterår 2020 Pulje 63 Skibsby-Højene IF Frederikshavn fI
2 - 2
904116 9 on
30-09 2020
Kl. 18:00
U16/U17 Drenge C (04) 8M - Efterår 2020 Pulje 1 Skibsby-Højene IF Team Østvendsyssel
2 - 2
124530 11 on
30-09 2020
Kl. 18:10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Efterår 2020 Pulje 215 Bagterp IF Lundergård IU
124531 11 on
30-09 2020
Kl. 18:10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Efterår 2020 Pulje 215 Skibsby-Højene IF Kvissel-Ravnshøj IF (1)
374246
4 on
30-09 2020
Kl. 18:30
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 613 Skibsby-Højene IF Team Østvendsyssel
5 - 3
241981 3 to
01-10 2020
Kl. 17:30
DBU Jylland Pokal U14 Drenge/11 (2007) Pulje 1 Skibsby-Højene IF(L2B/613) AaB (L1/601)
UDS
141765 9 to
01-10 2020
Kl. 17:45
U12 Drenge C (09) 8M - Efterår 2020 Pulje 27 Skibsby-Højene IF ØVI/TTB
134723 6 to
01-10 2020
Kl. 18:00
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 Pulje 40 Skibsby-Højene IF Hundelev B
705091 2 to
01-10 2020
Kl. 18:00
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11M - efterår 2020 Pulje 351 Skibsby-Højene IF Team Østvendsyssel
705965 3 to
01-10 2020
Kl. 18:30
U19 Drenge Liga 4 (2002-03) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 360 Skibsby-Højene IF Vadum IF
373289 11
03-10 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 Pulje 205 Hjørring IF Skibsby-Højene IF
373290 11
03-10 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 Pulje 205 Team Horne-Hirtshals GVL Løkken
373291 11
03-10 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 Pulje 205 Skibsby-Højene IF Team Horne-Hirtshals
373292 11
03-10 2020
Kl. 10:40
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Efterår 2020 Pulje 205 GVL Løkken Hjørring IF
326206 1
03-10 2020
Kl. 10:45
U6 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 454 Skibsby-Højene IF Bangsbo Freja
326208 1
03-10 2020
Kl. 10:45
U6 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 454 Skibsby-Højene IF Strandby-Elling-Nielstrup IF (1)
374262 8
03-10 2020
Kl. 11:30
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 613 Skibsby-Højene IF RK07
307184 8
03-10 2020
Kl. 13:30
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 Pulje 471 Skibsby-Højene IF Team Østvendsyssel
278363 10
03-10 2020
Kl. 15:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 47 Skibsby-Højene IF (1) Lundergård IU
136365 7
04-10 2020
Kl. 10:00
U12 Piger A-B (09) 8M - Efterår 2020 Pulje 67 Skibsby-Højene IF LKB/Gistrup
134445 10
04-10 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge A2 (09) 8M - Efterår 2020 Pulje 17 Skibsby-Højene IF Skagen IK
744899 3
04-10 2020
Kl. 11:00
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 941 Skibsby-Højene IF Nørresundby FB
750483 3
04-10 2020
Kl. 12:30
U13 Piger Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 961 Skibsby-Højene IF Brønderslev IF
134734 10 ma
05-10 2020
Kl. 17:30
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2020 Pulje 40 Skibsby-Højene IF Ingstrup SF
323967 10 ti
06-10 2020
Kl. 17:30
U15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 521 Skibsby-Højene IF Vraa/Børglum IF
440735 10 ti
06-10 2020
Kl. 18:00
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 771 Skibsby-Højene IF TSI/Stenum
908268 9 on
07-10 2020
Kl. 17:30
U15 Drenge C (06) 8M - Efterår 2020 Pulje 5 Skibsby-Højene IF Hjørring FK
279831 11 to
08-10 2020
Kl. 19:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 48 Skibsby-Højene IF (2) Poulstrup Vrejlev 81 (2)
440732 9
10-10 2020
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 771 Skibsby-Højene IF Vraa/Børglum IF
307187 9
10-10 2020
Kl. 12:30
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 Pulje 471 Skibsby-Højene IF JIF/SIV
273177 11
10-10 2020
Kl. 13:30
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 Pulje 23 Skibsby-Højene IF Tårs/Ugilt IF
750486 4
11-10 2020
Kl. 12:30
U13 Piger Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 961 Skibsby-Højene IF Team Østvendsyssel
293684 10
11-10 2020
Kl. 13:30
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2020 Pulje 455 Skibsby-Højene IF Hornbæk SF
278372 12
17-10 2020
Kl. 15:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 47 Skibsby-Højene IF (1) Jerup/Aalbæk
323946 3 ma
19-10 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 521 Skibsby-Højene IF Team Østvendsyssel
412289 3 on
21-10 2020
Kl. 17:00
DBU Jylland Pokal U16 Drenge/11 (2005) Pulje 1 Skibsby-Højene IF (L2/455) Hjørring FK (L1/451)
705971 5 to
22-10 2020
Kl. 18:30
U19 Drenge Liga 4 (2002-03) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 360 Skibsby-Højene IF Sindal IF
279836 13 fr
23-10 2020
Kl. 19:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 48 Skibsby-Højene IF (2) Brønderslev IF
726692 5
24-10 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2B (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 972 SHI/BTI Brønderslev IF
375096 10
24-10 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 641 Skibsby-Højene IF Brønderslev IF
724980 5
24-10 2020
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 2A (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 968 SHI/BTI RKG
374270 10
24-10 2020
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 613 Skibsby-Højene IF AaB
273382 13
24-10 2020
Kl. 13:30
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 Pulje 23 Skibsby-Højene IF Hirtshals B
744904 5
25-10 2020
Kl. 11:00
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 941 Skibsby-Højene IF Hadsund/Terndrup
705100 5
25-10 2020
Kl. 13:30
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11M - efterår 2020 Pulje 351 Skibsby-Højene IF Trekroner/Skovsgård

Log ind