MENU

Nordjyske Bank Arena (KFUM) //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
714458
01-08 2021
Kl. 14:00
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Fodbold St. Restrup IF
237306 ma
02-08 2021
Kl. 19:00
U17 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Fodbold Randers Freja
714459 ti
03-08 2021
Kl. 18:30
Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Fodbold LKB/Gistrup
413139 on
04-08 2021
Kl. 19:00
U15 Piger Liga 2 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Fodbold Fortuna Hjørring
180911 1
07-08 2021
Kl. 11:00
U17 Drenge Liga 1 (2005) 11M - efterår 2021 Pulje 401 Aalborg KFUM Hornbæk SF
355633
07-08 2021
Kl. 13:00
U17 Drenge Liga 3 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Fodbold Gug B
560194
07-08 2021
Kl. 13:00
Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Fodbold Storvorde/Sejlflod B
558861
07-08 2021
Kl. 15:00
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Fodbold Aalborg Chang
132194
08-08 2021
Kl. 11:00
U13 Piger Liga 1 / Træningskamp 8:8 Træningskamp Aalborg KFUM Fodbold Vodskov IF
884160
08-08 2021
Kl. 15:00
U15 Drenge Liga 1/2 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Fodbold Jetsmark IF
897688 ma
09-08 2021
Kl. 18:30
U15 Piger Liga 2 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Fodbold St. Restrup IF
388796 1 on
11-08 2021
Kl. 18:30
Herrer Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 6 Aalborg KFUM Sulsted IF
344419 1 to
12-08 2021
Kl. 18:30
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 Pulje 482 Aalborg KFUM Vodskov IF
345187 1 fr
13-08 2021
Kl. 18:30
U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 513 Aalborg KFUM FS Holstebro
541978 2 fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 Pulje 27 Aalborg KFUM B52/Aalborg
665337 1
14-08 2021
Kl. 10:00
U12 Drenge A2 (10) 8M - Efterår 2021 Pulje 44 Aalborg KFUM (1) Oversidder
458280 1
14-08 2021
Kl. 10:00
U11 Drenge B (11) 8M - Efterår 2021 Pulje 63 Aalborg KFUM Nørresundby FB
665318 1
14-08 2021
Kl. 11:00
U12 Drenge A2 (10) 8M - Efterår 2021 Pulje 43 Aalborg KFUM (2) Bangsbo Freja
547252 1
14-08 2021
Kl. 11:00
U10 Drenge A1 (2012) 5M - efterår 2021 Pulje 21 Aalborg KFUM Gug B
754531 1
14-08 2021
Kl. 11:00
U14 Piger Liga 2 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 931 Aalborg KFUM FC Thy Piger
132407 1
14-08 2021
Kl. 14:00
Herrer Serie 5 - Efterår 2021 Pulje 95 Aalborg KFUM Øster Sundby B32 (2)
218609 1
14-08 2021
Kl. 14:00
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2021 Pulje 413 Aalborg KFUM Team Østvendsyssel
746107 1
15-08 2021
Kl. 11:00
U16 Piger Liga 2 (2006) 11M/9M - efterår 2021 Pulje 831 Aalborg KFUM Fortuna Hjørring (1)
389733 1
15-08 2021
Kl. 13:00
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 Pulje 266 Aalborg KFUM Nibe B
764649 1
15-08 2021
Kl. 16:00
U13 Piger Liga 1 (2009) 8M - efterår 2021 Pulje 951 Aalborg KFUM AaB
482147 13 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
M+32 11M - Indledende 2021 Pulje 400 Aalborg KFUM (2) Nørresundby FB
746316 2 on
18-08 2021
Kl. 18:00
U15 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 901 Aalborg KFUM Støvring IF
388804 3 on
18-08 2021
Kl. 18:30
Herrer Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 6 Aalborg KFUM RKG
412293 1 to
19-08 2021
Kl. 18:00
U13 Drenge C (09) 8M - Efterår 2021 Pulje 31 Aalborg KFUM VUGH
296604 1 to
19-08 2021
Kl. 18:30
U15/16 Piger C (06) 8M - Efterår 2021 Pulje 35 Aalborg KFUM B52/Aalborg
198274 2 to
19-08 2021
Kl. 19:00
M+40 A / 11M - Efterår 2021 Pulje 404 Aalborg KFUM Støvring IF
123394 2 fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Herrer Serie 5 - Efterår 2021 Pulje 94 Aalborg KFUM Aalborg Chang (2)
745121 2 fr
20-08 2021
Kl. 18:30
U13 Drenge Liga 4 (2009) 8M - efterår 2021 Pulje 743 Aalborg KFUM Skalborg SK
239848 1
21-08 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge A (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 107 Aalborg KFUM Løgstør IF
239915 1
21-08 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge B (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 110 Aalborg KFUM (1) Nørresundby FB
239997 1
21-08 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge B (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 111 Aalborg KFUM (2) Gug B
320721 1
21-08 2021
Kl. 10:00
U8 Drenge A (14) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 133 Aalborg KFUM Støvring IF
180966 3
21-08 2021
Kl. 11:00
U17 Drenge Liga 1 (2005) 11M - efterår 2021 Pulje 401 Aalborg KFUM Frederikshavn fI
130158 1
21-08 2021
Kl. 11:30
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Efterår 2021 Pulje 85 Aalborg KFUM LKB/Gistrup
241798 1
21-08 2021
Kl. 11:30
U9 Piger A/B (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 119 Aalborg KFUM Støvring IF
248676 1
21-08 2021
Kl. 11:30
U9 Piger B/C (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 122 Aalborg KFUM (2) Gug B
242055 3
21-08 2021
Kl. 14:00
U16 Drenge Liga 1 (2006) 11M - efterår 2021 Pulje 451 Aalborg KFUM AGF/IF Lyseng
579264 2
22-08 2021
Kl. 10:00
U13 Piger C (09) 8M - Efterår 2021 Pulje 41 Aalborg KFUM Gug B
269281 1
22-08 2021
Kl. 11:00
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 159 Aalborg KFUM (1) Gug B (2)
139882 1
22-08 2021
Kl. 11:00
U10 Piger B-C (12) 5M Weekend - Efterår 2021 Pulje 99 Aalborg KFUM (2) Aalborg Freja
335582 1
22-08 2021
Kl. 11:00
U11 Piger B-C (11) 8M - Efterår 2021 Pulje 75 Aalborg KFUM Støvring IF
361677 1
22-08 2021
Kl. 11:00
U10 Piger B-C (12) 5M Weekend - Efterår 2021 Pulje 98 Aalborg KFUM (1) Øster Han Herred
389828 2
22-08 2021
Kl. 12:00
U11 Drenge A1 (2011) 8M - efterår 2021 Pulje 11 Aalborg KFUM Gug B
655094 2
22-08 2021
Kl. 13:00
U14 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2021 Pulje 662 Aalborg KFUM Støvring IF
664739 2 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Kvinder +29 - 7M / Efterår 2021 Pulje 20 Aalborg KFUM Vejgaard B
482150 14 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
M+32 11M - Indledende 2021 Pulje 400 Aalborg KFUM (1) St. Restrup IF
168063 2 ti
24-08 2021
Kl. 17:30
U11 Drenge C (11) 8M Hverdag - Efterår 2021 Pulje 70 Aalborg KFUM RKG
296031 2 ti
24-08 2021
Kl. 18:30
U14 Drenge C (08) 8M - Efterår 2021 Pulje 27 Aalborg KFUM Fjerritslev IF
746113 3 ti
24-08 2021
Kl. 18:30
U16 Piger Liga 2 (2006) 11M/9M - efterår 2021 Pulje 831 Aalborg KFUM Brønderslev IF
542014 4 ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 Pulje 27 Aalborg KFUM Svenstrup-Godthåb IF
888140 2 on
25-08 2021
Kl. 17:30
U8 Drenge C (14) 5M - Hverdag - Efterår 2021 Pulje 128 Aalborg KFUM LKB/Gistrup (1)
190720 1 on
25-08 2021
Kl. 18:00
U10 Drenge C (12) 5M Hverdag - Efterår 2021 Pulje 93 Aalborg KFUM Aalborg Freja
132413 3 on
25-08 2021
Kl. 18:30
Herrer Serie 5 - Efterår 2021 Pulje 95 Aalborg KFUM Vejgaard B (2)
220183 3 on
25-08 2021
Kl. 18:30
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2021 Pulje 413 Aalborg KFUM AaB
754537 3 on
25-08 2021
Kl. 18:30
U14 Piger Liga 2 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 931 Aalborg KFUM Aalborg Freja
705920 3 to
26-08 2021
Kl. 18:30
U13 Drenge Liga 2 (2009) 8M - efterår 2021 Pulje 721 Aalborg KFUM Skibsby-Højene IF
345697 2 to
26-08 2021
Kl. 18:30
U15 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 532 Aalborg KFUM Løgstør IF

Log ind