MENU

IS Skævinge //

Serie 4, Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
612895
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
IS Skævinge FIF, Hillerød Baunehøj Stadion
1 - 2
612910
22-08 2020
Kl. 15:30
Store Lyngby IF IS Skævinge St. Lyngby Stadion
3 - 3
612914
29-08 2020
Kl. 13:30
IS Skævinge Oversidder Baunehøj Stadion
612920
05-09 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) IS Skævinge Vejby Idrætsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

612926
12-09 2020
Kl. 13:30
IS Skævinge Hundested IK Baunehøj Stadion
0 - 1
613320
19-09 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF IS Skævinge Melby Stadion
4 - 1
613321
26-09 2020
Kl. 13:30
IS Skævinge Frederiksværk FK Baunehøj Stadion
0 - 2
613330
04-10 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) IS Skævinge Nordkysthallen
3 - 1
613529
10-10 2020
Kl. 13:30
IS Skævinge Allerød Fodbold Klub Baunehøj Stadion
1 - 2
613536
17-10 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF IS Skævinge Ålholmskolen
2 - 0
613560
24-10 2020
Kl. 13:30
IS Skævinge Oversidder Baunehøj Stadion
613566
10-04 2021
Kl. 13:30
FIF, Hillerød IS Skævinge FIF-Stadion Kunstgræs
1 - 1
613604
17-04 2021
Kl. 13:00
IS Skævinge Store Lyngby IF Baunehøj Stadion
2 - 1
613736 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder IS Skævinge
613739
to
29-04 2021
Kl. 18:30
IS Skævinge VTF (Vejby/Tisvilde) Baunehøj Stadion
2 - 0
613749
01-05 2021
Kl. 14:00
Hundested IK IS Skævinge Hundested Stadion
1 - 0
613751
08-05 2021
Kl. 13:30
IS Skævinge Melby-Liseleje IF Baunehøj Stadion
1 - 2
613763
22-05 2021
Kl. 13:30
IS Skævinge Frem Hellebæk (1) Baunehøj Stadion
1 - 3
613758
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Frederiksværk FK IS Skævinge Frederiksværk Stadion
5 - 2
613771
30-05 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub IS Skævinge Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

613776
05-06 2021
Kl. 13:30
IS Skævinge Ålholm IF Baunehøj Stadion
1 - 3
613782
12-06 2021
Kl. 11:00
Oversidder IS Skævinge
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind