MENU

Jyllinge FC //

Serie 3 , Pulje 2

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
526718
15-08 2020
Kl. 14:30
Jyllinge FC Stenløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg
6 - 1
526723
22-08 2020
Kl. 15:00
Blovstrød IF Jyllinge FC Blovstrød idrætsanlæg
5 - 2
526730
29-08 2020
Kl. 14:30
Jyllinge FC Farum BK (2) Spraglehøj Idrætsanlæg
11 - 1
526732
05-09 2020
Kl. 15:00
Liria FK Jyllinge FC Skinderskovgård
6 - 5
526738
12-09 2020
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold Jyllinge FC Dalby Stadion
3 - 1
526781
26-09 2020
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Jyllinge FC FIF-Stadion
3 - 5
526787
03-10 2020
Kl. 14:30
Jyllinge FC FC Hornsherred Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 0
526793
10-10 2020
Kl. 13:00
LSF Jyllinge FC Smørum Idrætscenter
4 - 0
526800
17-10 2020
Kl. 14:30
Jyllinge FC IF Skjold Birkerød (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 2
526806
24-10 2020
Kl. 11:00
Værløse BK Jyllinge FC Værløse Stadion
2 - 5
526775
03-04 2021
Kl. 13:30
Jyllinge FC ORI-Fodbold (2) Spraglehøj Idrætsanlæg
526808
10-04 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Jyllinge FC Stenløse Stadion
526929
17-04 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC Blovstrød IF Spraglehøj Idrætsanlæg
526935 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Farum BK (2) Jyllinge FC Stavnsholt
526941
24-04 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC Liria FK Spraglehøj Idrætsanlæg
526945
01-05 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC Dalby IF / HFK fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
526953
08-05 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Jyllinge FC Oppe-Sundby Stadion
526957
15-05 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC FIF, Hillerød Spraglehøj Idrætsanlæg
526960
22-05 2021
Kl. 15:30
FC Hornsherred Jyllinge FC Skibby Stadion Kunstgræs
526969
29-05 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC LSF Spraglehøj Idrætsanlæg
526975 fr
04-06 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (1) Jyllinge FC Birkerød Stadion Kunstgræs
526982
12-06 2021
Kl. 11:00
Jyllinge FC Værløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 15. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind