MENU

FS Hashøj //

Serie 4, Pulje 11

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
545540
21-08 2021
Kl. 12:00
Skælskør B&I FS Hashøj Skælskør Stadion
4 - 1
545572
05-09 2021
Kl. 14:00
NNU FS Hashøj Nygårdsvej Idrætsanlæg
4 - 2
545583
fr
17-09 2021
Kl. 19:00
Slagelse B&I FS Hashøj Slagelse Stadion Kunst
5 - 1
545587
25-09 2021
Kl. 14:00
FS Hashøj Oversidder Dalmosehallen
Hjemmehold taberdømt
545561
25-09 2021
Kl. 15:00
FS Hashøj Boeslunde BK Dalmosehallen
1 - 5
545594
02-10 2021
Kl. 13:00
FS Hashøj Sørbymagle IF Dalmosehallen
Hjemmehold taberdømt
545738
09-10 2021
Kl. 12:00
Suså IF FS Hashøj Herlufmaglehallen
545800
16-10 2021
Kl. 13:00
FS Hashøj Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Dalmosehallen
4 - 2
545897
23-10 2021
Kl. 13:15
Oversidder FS Hashøj
Udehold taberdømt
545538
30-10 2021
Kl. 13:00
FS Hashøj Karrebæk IF Dalmosehallen
0 - 1
545579
07-11 2021
Kl. 11:00
Lynge-Broby IF FS Hashøj Frederiksberg Skole
7 - 0
546051 fr
01-04 2022
Kl. 18:30
Karrebæk IF FS Hashøj Karrebæk Skole
Udehold taberdømt
546068
09-04 2022
Kl. 13:00
FS Hashøj Skælskør B&I Sørbyhallen
Hjemmehold taberdømt
546148
16-04 2022
Kl. 16:00
Boeslunde BK FS Hashøj Boeslunde Stadion
Udehold taberdømt
546157
23-04 2022
Kl. 13:00
FS Hashøj NNU Sørbyhallen
Hjemmehold taberdømt
546182 to
28-04 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF FS Hashøj Frederiksberg Skole
Udehold taberdømt
546197
07-05 2022
Kl. 13:00
FS Hashøj Slagelse B&I Sørbyhallen
Hjemmehold taberdømt
546213
14-05 2022
Kl. 15:30
Oversidder FS Hashøj
Udehold taberdømt
546221
21-05 2022
Kl. 14:00
Sørbymagle IF FS Hashøj Sørbyhallen
Udehold taberdømt
546229
28-05 2022
Kl. 13:00
FS Hashøj Suså IF Sørbyhallen
546235
04-06 2022
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark FS Hashøj Grønbro Stadion
Udehold taberdømt
546248
11-06 2022
Kl. 13:00
FS Hashøj Oversidder Sørbyhallen
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind