MENU

FC Storebælt //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521544
15-08 2020
Kl. 14:00
FC Storebælt Karrebæk IF Korsør ny Stadion
0 - 1
521562
22-08 2020
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse FC Storebælt Stadion Vest
0 - 4
525194
29-08 2020
Kl. 14:00
FC Storebælt Skælskør BI Korsør ny Stadion
4 - 2
525196
fr
04-09 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF FC Storebælt Frederiksberg Skole, kunstgræs
2 - 2
525202
fr
11-09 2020
Kl. 18:30
Holmegaard GB FC Storebælt Holmegaardhallen kunst
1 - 0
525210
19-09 2020
Kl. 14:00
FC Storebælt Ørslev GIF (V) Korsør ny Stadion
1 - 1
525216
fr
25-09 2020
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 FC Storebælt Fladsåhallen
3 - 3
525252
03-10 2020
Kl. 14:00
FC Storebælt Høng GF Korsør ny Stadion
2 - 2
525258
10-10 2020
Kl. 15:00
Ringsted IF FC Storebælt Ringsted Stadion
4 - 0
525629
17-10 2020
Kl. 14:00
FC Storebælt Gørslev IF Korsør ny Stadion
1 - 3
525704
17-04 2021
Kl. 14:00
FC Storebælt B. 73, Slagelse Korsør ny Stadion
6 - 0
525710
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Skælskør BI FC Storebælt Skælskør Stadion
1 - 2
525886
24-04 2021
Kl. 14:00
FC Storebælt Lynge-Broby IF Korsør ny Stadion
1 - 6
525898
01-05 2021
Kl. 14:00
FC Storebælt Holmegaard GB Korsør ny Stadion
3 - 2
525691
ti
04-05 2021
Kl. 19:00
Haslev FC FC Storebælt HFC's Klubhus
0 - 6
525907
08-05 2021
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) FC Storebælt Ørslev Stadion
6 - 3
525911
15-05 2021
Kl. 14:00
FC Storebælt FK Sydsjælland 05 Korsør ny Stadion
3 - 1
525914
22-05 2021
Kl. 15:30
Høng GF FC Storebælt Hønghallen
9 - 1
525923
29-05 2021
Kl. 14:00
FC Storebælt Ringsted IF Korsør ny Stadion
0 - 4
525945
05-06 2021
Kl. 10:00
Gørslev IF FC Storebælt Gørslev Stadion
5 - 2
525693 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Karrebæk IF FC Storebælt Karrebæk Skole
4 - 2
525952
12-06 2021
Kl. 11:00
FC Storebælt Haslev FC Korsør ny Stadion
4 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind