MENU

Serie 2 , Pulje 4 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521542
fr
14-08 2020
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Gørslev IF Lov Stadion
1 - 2
521539 fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF B. 73, Slagelse Frederiksberg Skole, kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

521541
fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Holmegaard GB Skælskør BI Holmegaardhallen kunst
2 - 3
521544
15-08 2020
Kl. 14:00
FC Storebælt Karrebæk IF Korsør ny Stadion
0 - 1
521543
15-08 2020
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Haslev FC Ørslev Stadion
3 - 2
521540
15-08 2020
Kl. 15:30
Høng GF Ringsted IF Hønghallen
2 - 1
521545
fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Karrebæk IF Ørslev GIF (V) Karrebæk Skole
3 - 6
521562
22-08 2020
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse FC Storebælt Stadion Vest
0 - 4
521559
22-08 2020
Kl. 15:00
Ringsted IF Holmegaard GB Ringsted Stadion
3 - 0
521560
22-08 2020
Kl. 15:30
Gørslev IF Høng GF Gørslev Stadion
1 - 1
525071
22-08 2020
Kl. 15:30
Skælskør BI Lynge-Broby IF Skælskør Stadion
1 - 1
521561
22-08 2020
Kl. 16:00
Haslev FC FK Sydsjælland 05 HFC's Klubhus
2 - 0
525073
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Holmegaard GB Lynge-Broby IF Holmegaardhallen kunst
2 - 4
525192
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Karrebæk IF Lov Stadion
1 - 2
525074
29-08 2020
Kl. 14:00
Ringsted IF Gørslev IF Ringsted Stadion
2 - 0
525194
29-08 2020
Kl. 14:00
FC Storebælt Skælskør BI Korsør ny Stadion
4 - 2
525072
29-08 2020
Kl. 15:30
Høng GF Haslev FC Hønghallen
1 - 4
525197
to
03-09 2020
Kl. 18:30
Gørslev IF Holmegaard GB Gørslev Stadion
2 - 1
525195
fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Karrebæk IF Høng GF Karrebæk Skole
3 - 2
525196
fr
04-09 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF FC Storebælt Frederiksberg Skole, kunstgræs
2 - 2
525199
05-09 2020
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse FK Sydsjælland 05 Stadion Vest
1 - 4
525200
05-09 2020
Kl. 15:30
Skælskør BI Ørslev GIF (V) Skælskør Stadion
0 - 3
525198
05-09 2020
Kl. 16:00
Haslev FC Ringsted IF HFC's Klubhus
1 - 0
525204
to
10-09 2020
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Skælskør BI Fladsåhallen
2 - 1
525202
fr
11-09 2020
Kl. 18:30
Holmegaard GB FC Storebælt Holmegaardhallen kunst
1 - 0
525206
12-09 2020
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Lynge-Broby IF Ørslev Stadion
2 - 2
525203
12-09 2020
Kl. 15:00
Ringsted IF Karrebæk IF Ringsted Stadion
2 - 2
525205
12-09 2020
Kl. 15:30
Gørslev IF Haslev FC Gørslev Stadion
5 - 1
525201
12-09 2020
Kl. 15:30
Høng GF B. 73, Slagelse Hønghallen
3 - 1
525207
fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Karrebæk IF Gørslev IF Maglemølle Storhallen
4 - 2
525208
fr
18-09 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF FK Sydsjælland 05 Frederiksberg Skole, kunstgræs
3 - 5
525211
19-09 2020
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Ringsted IF Stadion Vest
0 - 2
525210
19-09 2020
Kl. 14:00
FC Storebælt Ørslev GIF (V) Korsør ny Stadion
1 - 1
525212
19-09 2020
Kl. 15:30
Skælskør BI Høng GF Skælskør Stadion
2 - 2
525209
19-09 2020
Kl. 16:00
Haslev FC Holmegaard GB HFC's Klubhus
2 - 2
525214
fr
25-09 2020
Kl. 18:30
Holmegaard GB Ørslev GIF (V) Holmegaardhallen kunst
5 - 6
525216
fr
25-09 2020
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 FC Storebælt Fladsåhallen
3 - 3
525215
26-09 2020
Kl. 15:00
Ringsted IF Skælskør BI Ringsted Stadion
1 - 1
525213
26-09 2020
Kl. 15:30
Høng GF Lynge-Broby IF Hønghallen
2 - 0
525218
26-09 2020
Kl. 16:00
Haslev FC Karrebæk IF HFC's Klubhus
1 - 6
525217
27-09 2020
Kl. 13:00
Gørslev IF B. 73, Slagelse Gørslev Stadion
2 - 0
525220
fr
02-10 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Ringsted IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
2 - 1
525219
03-10 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF Holmegaard GB Karrebæk Skole
4 - 2
525253
03-10 2020
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Haslev FC Stadion Vest
2 - 3
525252
03-10 2020
Kl. 14:00
FC Storebælt Høng GF Korsør ny Stadion
2 - 2
525221
03-10 2020
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) FK Sydsjælland 05 Ørslev Stadion
0 - 1
525254
03-10 2020
Kl. 15:30
Skælskør BI Gørslev IF Skælskør Stadion
0 - 3
525257
fr
09-10 2020
Kl. 18:30
Holmegaard GB FK Sydsjælland 05 Holmegaardhallen kunst
2 - 6
525255
10-10 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF B. 73, Slagelse Karrebæk Skole
4 - 1
525259
10-10 2020
Kl. 14:30
Gørslev IF Lynge-Broby IF Gørslev Stadion
2 - 1
525260
10-10 2020
Kl. 15:00
Haslev FC Skælskør BI HFC's Klubhus
1 - 3
525258
10-10 2020
Kl. 15:00
Ringsted IF FC Storebælt Ringsted Stadion
4 - 0
525256
10-10 2020
Kl. 15:30
Høng GF Ørslev GIF (V) Hønghallen
1 - 2
525261
ti
13-10 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Haslev FC Frederiksberg Skole, kunstgræs
5 - 1
525262
fr
16-10 2020
Kl. 18:30
Holmegaard GB B. 73, Slagelse Holmegaardhallen kunst
3 - 1
525263
fr
16-10 2020
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Høng GF Fladsåhallen
4 - 2
525639
17-10 2020
Kl. 13:00
Skælskør BI Karrebæk IF Skælskør Stadion Kunstgræs
2 - 4
525629
17-10 2020
Kl. 14:00
FC Storebælt Gørslev IF Korsør ny Stadion
1 - 3
525264
17-10 2020
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Ringsted IF Ørslev Stadion
5 - 0
525640
24-10 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF Lynge-Broby IF Karrebæk Skole
4 - 2
525692
24-10 2020
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse Skælskør BI Stadion Vest
2 - 0
525643
24-10 2020
Kl. 14:30
Gørslev IF Ørslev GIF (V) Bjæverskov Stadion Kunstgræs
2 - 4
525642
24-10 2020
Kl. 15:00
Ringsted IF FK Sydsjælland 05 Ringsted Stadion
2 - 0
525641
24-10 2020
Kl. 15:30
Høng GF Holmegaard GB Hønghallen
6 - 0
525701
fr
16-04 2021
Kl. 18:30
Holmegaard GB Ringsted IF Holmegårdhallen
0 - 3
525702
fr
16-04 2021
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Haslev FC Fladsåhallen
7 - 0
525704
17-04 2021
Kl. 14:00
FC Storebælt B. 73, Slagelse Korsør ny Stadion
6 - 0
525699
17-04 2021
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Skælskør BI Frederiksberg Skole, kunstgræs
4 - 2
525703
17-04 2021
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Karrebæk IF Ørslev Stadion
6 - 1
525700
17-04 2021
Kl. 15:30
Høng GF Gørslev IF Gørlevhallen
3 - 5
525710
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Skælskør BI FC Storebælt Skælskør Stadion
1 - 2
525708 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Haslev FC Høng GF HFC's Klubhus
1 - 7
525709
on
21-04 2021
Kl. 18:30
B. 73, Slagelse Ørslev GIF (V) Stadion Vest
1 - 2
525705
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF FK Sydsjælland 05 Karrebæk Skole
1 - 2
525706
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Holmegaard GB Frederiksberg Skole, kunstgræs
5 - 0
525707
on
21-04 2021
Kl. 19:00
Gørslev IF Ringsted IF Bjæverskov Stadion Kunstgræs
1 - 3
525714
fr
23-04 2021
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 B. 73, Slagelse Fladsåhallen
10 - 0
525886
24-04 2021
Kl. 14:00
FC Storebælt Lynge-Broby IF Korsør ny Stadion
1 - 6
525713
24-04 2021
Kl. 15:00
Ringsted IF Haslev FC Ringsted Stadion
6 - 1
525715
24-04 2021
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Skælskør BI Ørslev Stadion
7 - 2
525711
24-04 2021
Kl. 15:30
Høng GF Karrebæk IF Hønghallen
7 - 2
525712
25-04 2021
Kl. 12:00
Holmegaard GB Gørslev IF Holmegaardhallen kunst
3 - 2
525887
on
28-04 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Ringsted IF Karrebæk Skole
3 - 3
525888
fr
30-04 2021
Kl. 12:00
Lynge-Broby IF Ørslev GIF (V) Frederiksberg Skole, kunstgræs
0 - 0
525899
01-05 2021
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Høng GF Stadion Vest
0 - 4
525900
01-05 2021
Kl. 14:00
Skælskør BI FK Sydsjælland 05 Skælskør Stadion Kunstgræs
3 - 2
525898
01-05 2021
Kl. 14:00
FC Storebælt Holmegaard GB Korsør ny Stadion
3 - 2
525897
01-05 2021
Kl. 16:00
Haslev FC Gørslev IF HFC's Klubhus
2 - 4
525691
ti
04-05 2021
Kl. 19:00
Haslev FC FC Storebælt HFC's Klubhus
0 - 6
525193
ti
04-05 2021
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) B. 73, Slagelse Ørslev Stadion
9 - 1
525905
fr
07-05 2021
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Lynge-Broby IF Fladsåhallen
3 - 1
525906
08-05 2021
Kl. 11:00
Gørslev IF Karrebæk IF Gørslev Stadion
6 - 0
525904
08-05 2021
Kl. 13:00
Ringsted IF B. 73, Slagelse Ringsted Stadion
3 - 1
525907
08-05 2021
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) FC Storebælt Ørslev Stadion
6 - 3
525901
08-05 2021
Kl. 15:30
Høng GF Skælskør BI Hønghallen
6 - 1
525908
fr
14-05 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Haslev FC Karrebæk Skole
8 - 2
525912
15-05 2021
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Gørslev IF Stadion Vest
1 - 2
525913
15-05 2021
Kl. 14:00
Skælskør BI Ringsted IF Skælskør Stadion Kunstgræs
1 - 3
525911
15-05 2021
Kl. 14:00
FC Storebælt FK Sydsjælland 05 Korsør ny Stadion
3 - 1
525909
15-05 2021
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Høng GF Frederiksberg Skole, kunstgræs
5 - 2
525910
15-05 2021
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Holmegaard GB Ørslev Stadion
3 - 1
525915
fr
21-05 2021
Kl. 18:30
Holmegaard GB Karrebæk IF Holmegaardhallen kunst
3 - 4
525917
fr
21-05 2021
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Ørslev GIF (V) Fladsåhallen
1 - 2
525918
22-05 2021
Kl. 11:00
Gørslev IF Skælskør BI Gørslev Stadion
3 - 1
525919
22-05 2021
Kl. 14:00
Haslev FC B. 73, Slagelse HFC's Klubhus
6 - 2
525916
22-05 2021
Kl. 15:00
Ringsted IF Lynge-Broby IF Ringsted Stadion
3 - 0
525914
22-05 2021
Kl. 15:30
Høng GF FC Storebælt Hønghallen
9 - 1
525920
fr
28-05 2021
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Gørslev IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
3 - 0
525940
29-05 2021
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Karrebæk IF Stadion Vest
3 - 4
525941
29-05 2021
Kl. 14:00
Skælskør BI Haslev FC Skælskør Stadion
10 - 1
525923
29-05 2021
Kl. 14:00
FC Storebælt Ringsted IF Korsør ny Stadion
0 - 4
525922
29-05 2021
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Høng GF Ørslev Stadion
0 - 5
525902
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Holmegaard GB Haslev FC Holmegaardhallen kunst
6 - 3
525942
fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Skælskør BI Karrebæk Skole
1 - 2
525945
05-06 2021
Kl. 10:00
Gørslev IF FC Storebælt Gørslev Stadion
5 - 2
525947
05-06 2021
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Holmegaard GB Stadion Vest
2 - 3
525944
05-06 2021
Kl. 15:00
Ringsted IF Ørslev GIF (V) Ringsted Stadion
4 - 3
525943
05-06 2021
Kl. 15:30
Høng GF FK Sydsjælland 05 Hønghallen
4 - 1
525946
05-06 2021
Kl. 16:00
Haslev FC Lynge-Broby IF HFC's Klubhus
HHT

Hjemmehold taberdømt

525921
on
09-06 2021
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Holmegaard GB Fladsåhallen
2 - 2
525693 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Karrebæk IF FC Storebælt Karrebæk Skole
4 - 2
525950
fr
11-06 2021
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Ringsted IF Fladsåhallen
0 - 3
525951
12-06 2021
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Gørslev IF Ørslev Stadion
6 - 0
525952
12-06 2021
Kl. 11:00
FC Storebælt Haslev FC Korsør ny Stadion
4 - 1
525948
12-06 2021
Kl. 11:00
Lynge-Broby IF Karrebæk IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
5 - 4
525949
12-06 2021
Kl. 11:00
Holmegaard GB Høng GF Holmegaardhallen kunst
2 - 5
525953
12-06 2021
Kl. 14:00
Skælskør BI B. 73, Slagelse Skælskør Stadion
6 - 2
525695
fr
18-06 2021
Kl. 19:00
Gørslev IF FK Sydsjælland 05 Gørslev Stadion
3 - 0
525694
19-06 2021
Kl. 13:00
Ringsted IF Høng GF Ringsted Stadion
3 - 5
525697
19-06 2021
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Lynge-Broby IF Stadion Vest
1 - 9
525698
19-06 2021
Kl. 14:00
Skælskør BI Holmegaard GB Skælskør Stadion
2 - 1
525696
19-06 2021
Kl. 14:00
Haslev FC Ørslev GIF (V) HFC's Klubhus
1 - 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind