Søg
Hvad vil du søge efter?
Indhold og nyheder
Stillinger, resultater, klubber og hold
Om DBU
Presse
DBU TV
nyhedsbreve
Fans & billetter
Log ind
Opret profil
Hvad vil du søge efter?
Indhold og nyheder
Stillinger, resultater, klubber og hold
Klub/hold
Række
Spillested
Kamp
Find klub nær dig
Udvidet kampsøgning
Livescore
Find en klub eller et hold
Vælg forbund eller union
Dansk Boldspil-Union
DBU Sjælland
DBU Jylland
DBU Fyn
DBU København
DBU Lolland-Falster
DBU Bornholm
DBU Jylland Region 1
DBU Jylland Region 2
DBU Jylland Region 3
DBU Jylland Region 4
Vælg køn
Vælg
Herrer
Kvinder
Vælg aldersgruppe
M+65
M+70
M+75
M+60
M+55
M+50
M+45
M+40
K+36
K+29
M+32
Senior
U19
U18
U17
U16
U15
U14
U13
U12
U11
U10
U9
U8
U7
U6
U5
U4
Vælg sæson
Nuværende
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2001
Søg
Serie 2 , Pulje 4 (2021)
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Holdoversigt
Opslagstavlen
B. 73, Slagelse
Spillested
Stadion Vest
Trøje
Grøn
Shorts
Sort
Strømper
Sort
FC Storebælt
Spillested
Korsør Gl. Stadion
Trøje
Lyseblå
Shorts
Sort
Strømper
Sort
FK Sydsjælland 05
Spillested
Fladsåhallen
Trøje
Lyseblå
Shorts
Sort
Strømper
Sort
Gørslev IF
Spillested
Gørslev Stadion
Trøje
Rød
Shorts
Sort
Strømper
Sort
Haslev FC
Spillested
HFC's Klubhus
Trøje
Blå
Shorts
Blå
Strømper
Blå
Holmegaard GB
Spillested
Holmegårdhallen
Trøje
Rød
Shorts
Sort
Strømper
Sort
Høng GF
Spillested
Hønghallen
Trøje
Blå
Shorts
Hvid
Strømper
Blå
Karrebæk IF
Spillested
Karrebæk Skole
Trøje
Blå
Shorts
Blå
Strømper
Blå
Lynge-Broby IF
Spillested
Frederiksberg Skole, kunstgræs
Trøje
Grøn
Shorts
Grøn
Strømper
Ringsted IF
Spillested
Ringsted Stadion
Trøje
Blå
Shorts
Blå
Strømper
Blå
Skælskør BI
Spillested
Skælskør Stadion
Trøje
Blå/Hvid
Shorts
Blå
Strømper
Blå
Ørslev GIF (V)
Spillested
Ørslev Stadion
Trøje
Rød/Sort
Shorts
Sort
Strømper
Hvid/Sort
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på
mail
eller på tlf:
4632 3366
Turneringsafslutning
:
Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2
Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.
Log ind
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig til næste gang
Log ind
Glemt adgangskode?
Opret ny profil
Indtast din e-mail, så sender vi dig en mail hvorfra du kan nulstille din kode.
E-Mail
Nulstil adgangskode
Fortryd
Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2
Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.