MENU

SIF Holbæk IF //

Serie 4, Pulje 7

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
506797
14-08 2021
Kl. 14:00
SIF Holbæk IF Rørvig IF Fælleden Boldbaner
1 - 1
506866
21-08 2021
Kl. 13:00
TFC Odsherred SIF Holbæk IF Herrestrup Stadion
2 - 2
506870
28-08 2021
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Såby Fodbold Fælleden Boldbaner
1 - 0
508870
04-09 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK SIF Holbæk IF Faarevejle Stadion
2 - 1
519165
ti
07-09 2021
Kl. 19:30
SIF Holbæk IF Tuse Næs BK Holbæk Sportsby - Kunstgræs
2 - 3
520791
25-09 2021
Kl. 13:00
SIF Holbæk IF Boldklubben Bæk City Fælleden Boldbaner
6 - 5
521854
02-10 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF SIF Holbæk IF Svinninge Sportscenter
0 - 6
520783
to
07-10 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK SIF Holbæk IF Vipperødhallen kunst
3 - 2
521874
09-10 2021
Kl. 13:00
SIF Holbæk IF Tølløse BK Fælleden Boldbaner
Udehold taberdømt
521891
17-10 2021
Kl. 11:00
Ugerløse IF SIF Holbæk IF Ugerløse Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
521896
23-10 2021
Kl. 14:00
SIF Holbæk IF Hørve IF Fælleden Boldbaner
2 - 3
521902
02-04 2022
Kl. 15:00
Rørvig IF SIF Holbæk IF Rørvig Stadion
0 - 2
521910
09-04 2022
Kl. 12:00
SIF Holbæk IF TFC Odsherred Vipperødhallen kunst
2 - 4
521918
16-04 2022
Kl. 14:00
Såby Fodbold SIF Holbæk IF Såby Hallen
1 - 1
521921
23-04 2022
Kl. 12:00
SIF Holbæk IF Fårevejle BK Fælleden Boldbaner
1 - 6
521931
30-04 2022
Kl. 15:30
Tuse Næs BK SIF Holbæk IF Udby Idrætsplads
2 - 8
521933
07-05 2022
Kl. 12:00
SIF Holbæk IF Vipperød BK Fælleden Boldbaner
2 - 1
524441
15-05 2022
Kl. 13:30
Boldklubben Bæk City SIF Holbæk IF Tusehallen
1 - 3
524449
21-05 2022
Kl. 12:00
SIF Holbæk IF Svinninge IF Fælleden Boldbaner
524654
28-05 2022
Kl. 15:30
Tølløse BK SIF Holbæk IF Tølløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
524662
05-06 2022
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Ugerløse IF Fælleden Boldbaner
Udehold taberdømt
524669
11-06 2022
Kl. 11:00
Hørve IF SIF Holbæk IF Hørve Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind