MENU

Serie 4, Pulje 7 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
506800
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Tølløse BK Såby Fodbold Tølløse Stadion
1 - 3
506801
14-08 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF Fårevejle BK Svinninge Sportscenter
1 - 3
506797
14-08 2021
Kl. 14:00
SIF Holbæk IF Rørvig IF Fælleden Boldbaner
1 - 1
506798
14-08 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Vipperød BK Hørve Stadion
2 - 0
506796
15-08 2021
Kl. 13:30
Boldklubben Bæk City Tuse Næs BK Tusehallen
UHT

Udehold taberdømt

506799
ti
17-08 2021
Kl. 18:30
Ugerløse IF TFC Odsherred Ugerløse Sportsplads
1 - 2
506864
fr
20-08 2021
Kl. 18:00
Fårevejle BK Tølløse BK Faarevejle Stadion
6 - 0
506869
21-08 2021
Kl. 12:00
Vipperød BK Boldklubben Bæk City Vipperødhallen
2 - 1
506866
21-08 2021
Kl. 13:00
TFC Odsherred SIF Holbæk IF Herrestrup Stadion
2 - 2
506867
21-08 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold Ugerløse IF Såby Hallen
4 - 0
506865
21-08 2021
Kl. 15:00
Rørvig IF Hørve IF Rørvig Stadion
0 - 2
506868
21-08 2021
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Svinninge IF Udby Idrætsplads
6 - 0
508856
to
26-08 2021
Kl. 18:30
Rørvig IF TFC Odsherred Rørvig Stadion
0 - 5
506870
28-08 2021
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Såby Fodbold Fælleden Boldbaner
1 - 0
508868
28-08 2021
Kl. 14:00
Tølløse BK Tuse Næs BK Tølløse Stadion
1 - 7
508869
28-08 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF Vipperød BK Svinninge Sportscenter
1 - 1
506871
28-08 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Boldklubben Bæk City Hørve Stadion
1 - 3
508867
29-08 2021
Kl. 11:00
Ugerløse IF Fårevejle BK Ugerløse Sportsplads
1 - 3
509122
to
02-09 2021
Kl. 18:30
Vipperød BK Tølløse BK Vipperødhallen
6 - 0
508870
04-09 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK SIF Holbæk IF Faarevejle Stadion
2 - 1
509120
04-09 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold Rørvig IF Såby Hallen
UHT

Udehold taberdømt

509121
04-09 2021
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Ugerløse IF Udby Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

509119
04-09 2021
Kl. 15:30
TFC Odsherred Hørve IF Herrestrup Stadion
1 - 1
508871
05-09 2021
Kl. 13:30
Boldklubben Bæk City Svinninge IF Tusehallen
12 - 1
519165
ti
07-09 2021
Kl. 19:30
SIF Holbæk IF Tuse Næs BK Holbæk Sportsby - Kunstgræs
2 - 3
519167
11-09 2021
Kl. 11:00
Rørvig IF Fårevejle BK Rørvig Stadion
0 - 4
519168
11-09 2021
Kl. 12:00
Ugerløse IF Vipperød BK Ugerløse Sportsplads
0 - 4
520777
11-09 2021
Kl. 14:00
Tølløse BK Boldklubben Bæk City Tølløse Stadion
0 - 3
520776
11-09 2021
Kl. 15:30
TFC Odsherred Såby Fodbold Herrestrup Stadion
3 - 1
519166
11-09 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Svinninge IF Hørve Stadion
6 - 1
520780
18-09 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold Hørve IF Såby Hallen
1 - 1
520781
18-09 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF Tølløse BK Svinninge Sportscenter
UHT

Udehold taberdømt

520778
18-09 2021
Kl. 15:00
Fårevejle BK TFC Odsherred Faarevejle Stadion
0 - 2
520782
18-09 2021
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Rørvig IF Udby Idrætsplads
5 - 3
520779
19-09 2021
Kl. 13:30
Boldklubben Bæk City Ugerløse IF Tusehallen
UHT

Udehold taberdømt

520791
25-09 2021
Kl. 13:00
SIF Holbæk IF Boldklubben Bæk City Fælleden Boldbaner
6 - 5
521841
25-09 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold Fårevejle BK Såby Hallen
2 - 2
521838
25-09 2021
Kl. 15:00
Rørvig IF Vipperød BK Rørvig Stadion
2 - 2
521840
25-09 2021
Kl. 15:30
TFC Odsherred Tuse Næs BK Herrestrup Stadion
7 - 2
521837
25-09 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Tølløse BK Hørve Stadion
UHT

Udehold taberdømt

521839
26-09 2021
Kl. 11:00
Ugerløse IF Svinninge IF Ugerløse Sportsplads
5 - 0
521844 fr
01-10 2021
Kl. 19:15
Tølløse BK Ugerløse IF Tølløse Kunstgræsbane
521842
02-10 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK Hørve IF Faarevejle Stadion
2 - 3
521854
02-10 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF SIF Holbæk IF Svinninge Sportscenter
0 - 6
521865
02-10 2021
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Såby Fodbold Udby Idrætsplads
3 - 4
521872
02-10 2021
Kl. 15:30
Vipperød BK TFC Odsherred Vipperødhallen
0 - 4
521843
03-10 2021
Kl. 13:30
Boldklubben Bæk City Rørvig IF Tusehallen
3 - 3
520783
to
07-10 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK SIF Holbæk IF Vipperødhallen kunst
3 - 2
521876
09-10 2021
Kl. 11:00
Rørvig IF Svinninge IF Rørvig Stadion
3 - 2
521874
09-10 2021
Kl. 13:00
SIF Holbæk IF Tølløse BK Fælleden Boldbaner
UHT

Udehold taberdømt

521878
09-10 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold Vipperød BK Såby Hallen
3 - 1
521875
09-10 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Ugerløse IF Hørve Stadion
8 - 1
521877
09-10 2021
Kl. 15:30
TFC Odsherred Boldklubben Bæk City Herrestrup Stadion
5 - 2
521873
10-10 2021
Kl. 12:00
Fårevejle BK Tuse Næs BK Faarevejle Stadion
6 - 1
521892 fr
15-10 2021
Kl. 19:00
Tølløse BK Rørvig IF Tølløse Kunstgræsbane
0 - 3
521894
16-10 2021
Kl. 12:00
Vipperød BK Fårevejle BK Vipperødhallen
2 - 2
521893
16-10 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF TFC Odsherred Svinninge Sportscenter
0 - 8
521890
16-10 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Tuse Næs BK Hørve Stadion
1 - 3
521891
17-10 2021
Kl. 11:00
Ugerløse IF SIF Holbæk IF Ugerløse Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

521889
17-10 2021
Kl. 13:30
Boldklubben Bæk City Såby Fodbold Tusehallen
2 - 1
521895
to
21-10 2021
Kl. 18:30
Fårevejle BK Boldklubben Bæk City Faarevejle Stadion
1 - 3
521900
23-10 2021
Kl. 13:00
Tuse Næs BK Vipperød BK Udby Idrætsplads
2 - 1
521896
23-10 2021
Kl. 14:00
SIF Holbæk IF Hørve IF Fælleden Boldbaner
2 - 3
521899
23-10 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold Svinninge IF Såby Hallen
UHT

Udehold taberdømt

521897
23-10 2021
Kl. 15:00
Rørvig IF Ugerløse IF Rørvig Stadion
UHT

Udehold taberdømt

521898
23-10 2021
Kl. 15:30
TFC Odsherred Tølløse BK Herrestrup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

521901
02-04 2022
Kl. 11:00
Fårevejle BK Svinninge IF Faarevejle Stadion
521906
02-04 2022
Kl. 14:00
Såby Fodbold Tølløse BK Såby Hallen
UHT

Udehold taberdømt

521902
02-04 2022
Kl. 15:00
Rørvig IF SIF Holbæk IF Rørvig Stadion
521905
02-04 2022
Kl. 15:30
TFC Odsherred Ugerløse IF Herrestrup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

521907
02-04 2022
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Boldklubben Bæk City Udby Idrætsplads
521908
02-04 2022
Kl. 15:30
Vipperød BK Hørve IF Vipperødhallen
521914
09-04 2022
Kl. 14:00
Svinninge IF Tuse Næs BK Svinninge Sportscenter
521911
09-04 2022
Kl. 15:30
Hørve IF Rørvig IF Hørve Stadion
521913
09-04 2022
Kl. 15:30
Tølløse BK Fårevejle BK Tølløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

521910
10-04 2022
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF TFC Odsherred Fælleden Boldbaner
521912
10-04 2022
Kl. 11:00
Ugerløse IF Såby Fodbold Ugerløse Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

521909
10-04 2022
Kl. 16:30
Boldklubben Bæk City Vipperød BK Tusehallen
521915
16-04 2022
Kl. 11:00
Fårevejle BK Ugerløse IF Faarevejle Stadion
UHT

Udehold taberdømt

521918
16-04 2022
Kl. 14:00
Såby Fodbold SIF Holbæk IF Såby Hallen
521919
16-04 2022
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Tølløse BK Udby Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

521920
16-04 2022
Kl. 15:30
Vipperød BK Svinninge IF Vipperødhallen
521917
16-04 2022
Kl. 15:30
TFC Odsherred Rørvig IF Herrestrup Stadion
521916
17-04 2022
Kl. 16:30
Boldklubben Bæk City Hørve IF Tusehallen
521926
23-04 2022
Kl. 14:00
Svinninge IF Boldklubben Bæk City Svinninge Sportscenter
521923
23-04 2022
Kl. 15:00
Rørvig IF Såby Fodbold Rørvig Stadion
521922
23-04 2022
Kl. 15:30
Hørve IF TFC Odsherred Hørve Stadion
521925
23-04 2022
Kl. 15:30
Tølløse BK Vipperød BK Tølløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

521924
24-04 2022
Kl. 11:00
Ugerløse IF Tuse Næs BK Ugerløse Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

521921
24-04 2022
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Fårevejle BK Fælleden Boldbaner
521927
30-04 2022
Kl. 11:00
Fårevejle BK Rørvig IF Faarevejle Stadion
521929
30-04 2022
Kl. 14:00
Såby Fodbold TFC Odsherred Såby Hallen
521930
30-04 2022
Kl. 14:00
Svinninge IF Hørve IF Svinninge Sportscenter
521931
30-04 2022
Kl. 15:30
Tuse Næs BK SIF Holbæk IF Udby Idrætsplads
521932
30-04 2022
Kl. 15:30
Vipperød BK Ugerløse IF Vipperødhallen
UHT

Udehold taberdømt

521928
01-05 2022
Kl. 16:30
Boldklubben Bæk City Tølløse BK Tusehallen
UHT

Udehold taberdømt

521935
07-05 2022
Kl. 15:00
Rørvig IF Tuse Næs BK Rørvig Stadion
521934
07-05 2022
Kl. 15:30
Hørve IF Såby Fodbold Hørve Stadion
521937
07-05 2022
Kl. 15:30
TFC Odsherred Fårevejle BK Herrestrup Stadion
524437
07-05 2022
Kl. 15:30
Tølløse BK Svinninge IF Tølløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

521936
08-05 2022
Kl. 11:00
Ugerløse IF Boldklubben Bæk City Ugerløse Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

521933
08-05 2022
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Vipperød BK Fælleden Boldbaner
524438
14-05 2022
Kl. 11:00
Fårevejle BK Såby Fodbold Faarevejle Stadion
524443
14-05 2022
Kl. 14:00
Svinninge IF Ugerløse IF Svinninge Sportscenter
UHT

Udehold taberdømt

524445
14-05 2022
Kl. 15:30
Tuse Næs BK TFC Odsherred Udby Idrætsplads
524447
14-05 2022
Kl. 15:30
Vipperød BK Rørvig IF Vipperødhallen
524442
14-05 2022
Kl. 15:30
Tølløse BK Hørve IF Tølløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

524441
15-05 2022
Kl. 13:30
Boldklubben Bæk City SIF Holbæk IF Tusehallen
524651
21-05 2022
Kl. 14:00
Såby Fodbold Tuse Næs BK Såby Hallen
524638
21-05 2022
Kl. 15:00
Rørvig IF Boldklubben Bæk City Rørvig Stadion
524637
21-05 2022
Kl. 15:30
Hørve IF Fårevejle BK Hørve Stadion
524646
21-05 2022
Kl. 15:30
TFC Odsherred Vipperød BK Herrestrup Stadion
524645
22-05 2022
Kl. 11:00
Ugerløse IF Tølløse BK Ugerløse Sportsplads
524449
22-05 2022
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Svinninge IF Fælleden Boldbaner
524657
28-05 2022
Kl. 14:00
Svinninge IF Rørvig IF Svinninge Sportscenter
524658
28-05 2022
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Fårevejle BK Udby Idrætsplads
524659
28-05 2022
Kl. 15:30
Vipperød BK Såby Fodbold Vipperødhallen
524654
28-05 2022
Kl. 15:30
Tølløse BK SIF Holbæk IF Tølløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

524653
29-05 2022
Kl. 11:00
Ugerløse IF Hørve IF Ugerløse Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

524652
29-05 2022
Kl. 13:30
Boldklubben Bæk City TFC Odsherred Tusehallen
524660
04-06 2022
Kl. 11:00
Fårevejle BK Vipperød BK Faarevejle Stadion
524666
04-06 2022
Kl. 14:00
Såby Fodbold Boldklubben Bæk City Såby Hallen
524664
04-06 2022
Kl. 15:00
Rørvig IF Tølløse BK Rørvig Stadion
UHT

Udehold taberdømt

524665
04-06 2022
Kl. 15:30
TFC Odsherred Svinninge IF Herrestrup Stadion
524667
04-06 2022
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Hørve IF Udby Idrætsplads
524662
05-06 2022
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Ugerløse IF Fælleden Boldbaner
UHT

Udehold taberdømt

524675
11-06 2022
Kl. 11:00
Vipperød BK Tuse Næs BK Vipperødhallen
524669
11-06 2022
Kl. 11:00
Hørve IF SIF Holbæk IF Hørve Stadion
524673
11-06 2022
Kl. 11:00
Tølløse BK TFC Odsherred Tølløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

524674
11-06 2022
Kl. 14:00
Svinninge IF Såby Fodbold Svinninge Sportscenter
524672
11-06 2022
Kl. 14:00
Ugerløse IF Rørvig IF Ugerløse Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

524668
12-06 2022
Kl. 13:15
Boldklubben Bæk City Fårevejle BK Tusehallen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind