Hjemme | Ude | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
V | U | T | Score | V | U | T | Score | K | Score | P | |||
1 | TFC Odsherred | 9 | 2 | 0 | 38 - 13 |
10 | 0 | 1 | 36 - 7 |
22 | 74 - 20 |
59 | |
2 | Boldklubben Bæk City | 9 | 1 | 1 | 41 - 12 |
8 | 0 | 3 | 32 - 16 |
22 | 73 - 28 |
52 | |
3 | Fårevejle BK | 6 | 2 | 3 | 35 - 18 |
7 | 2 | 2 | 37 - 17 |
22 | 72 - 35 |
43 | |
4 | Hørve IF | 5 | 1 | 5 | 26 - 15 |
7 | 3 | 1 | 22 - 13 |
22 | 48 - 28 |
40 | |
5 | SIF Holbæk IF | 6 | 1 | 4 | 27 - 23 |
6 | 3 | 2 | 32 - 12 |
22 | 59 - 35 |
40 | |
6 | Såby Fodbold | 6 | 3 | 2 | 26 - 9 |
6 | 1 | 4 | 29 - 19 |
22 | 55 - 28 |
40 | |
7 | Vipperød BK | 7 | 1 | 3 | 26 - 21 |
2 | 3 | 6 | 18 - 22 |
22 | 44 - 43 |
31 |
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
|
8 | Tuse Næs BK | 5 | 0 | 6 | 26 - 33 |
4 | 1 | 6 | 22 - 38 |
22 | 48 - 71 |
28 |
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
|
9 | Rørvig IF | 4 | 1 | 6 | 20 - 22 |
3 | 2 | 6 | 18 - 27 |
22 | 38 - 49 |
24 |
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
|
10 | Svinninge IF | 3 | 3 | 5 | 15 - 29 |
1 | 0 | 10 | 9 - 46 |
22 | 24 - 75 |
15 |
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
|
11 | Ugerløse IF | 1 | 0 | 9 | 7 - 27 |
0 | 0 | 10 | 1 - 36 |
20 | 8 - 63 |
3 |
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
!
Holdet er udgået.
|
12 | Tølløse BK | 0 | 0 | 10 | 2 - 34 |
0 | 0 | 10 | 0 - 36 |
20 | 2 - 70 |
0 |
!
Holdet er udgået.
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2