MENU

Svinninge IF //

Serie 3 , Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
980876
14-08 2021
Kl. 16:00
Svinninge IF Tølløse BK Svinninge Sportscenter
3 - 2
980878
21-08 2021
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Svinninge IF Lillevang Idrætscenter
2 - 4
980931
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Svinninge IF Holbæk B&I Svinninge Sportscenter
5 - 3
980939
to
02-09 2021
Kl. 18:30
Vipperød BK Svinninge IF Vipperødhallen
0 - 3
980951
on
08-09 2021
Kl. 18:30
Svinninge IF Hvalsø IF Svinninge Sportscenter
1 - 1
980955
18-09 2021
Kl. 12:00
Mørkøv IF Svinninge IF Mørkøv Kunstgræs
5 - 3
980963
26-09 2021
Kl. 12:30
RU Svinninge IF Målfeltet
3 - 2
980973
02-10 2021
Kl. 16:00
Svinninge IF Roskilde Boldklub Svinninge Sportscenter
4 - 0
980982
fr
08-10 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK Svinninge IF Jernløse Hallen
1 - 7
980996
16-10 2021
Kl. 16:00
Svinninge IF Nykøbing IF Svinninge Sportscenter
4 - 2
981014
24-10 2021
Kl. 12:00
Jystrup IF Svinninge IF Jystrup Stadion
1 - 2
981022
02-04 2022
Kl. 14:00
Tølløse BK Svinninge IF Tølløse Stadion
0 - 0
981029
09-04 2022
Kl. 16:00
Svinninge IF KFUM BK, Roskilde Svinninge Sportscenter
Udehold taberdømt
981066
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Svinninge IF Holbæk Sportsby
1 - 3
981093
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Svinninge IF Vipperød BK Svinninge Sportscenter
3 - 2
981105
30-04 2022
Kl. 13:00
Hvalsø IF Svinninge IF Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 4
981134
07-05 2022
Kl. 14:00
Svinninge IF Mørkøv IF Svinninge Sportscenter
1 - 3
981157
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Svinninge IF RU Svinninge Sportscenter
5 - 1
981264
fr
20-05 2022
Kl. 19:30
Roskilde Boldklub Svinninge IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0 - 4
981271
28-05 2022
Kl. 16:00
Svinninge IF Jernløse BK Svinninge Sportscenter
Udehold taberdømt
981337
to
02-06 2022
Kl. 18:30
Nykøbing IF Svinninge IF Kongeengen
1 - 3
981492
11-06 2022
Kl. 15:30
Svinninge IF Jystrup IF Svinninge Sportscenter
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind