MENU

Albertslund BS 72 //

Serie 3 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
527237
15-08 2020
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 BK Friheden Sportspladsen i Syd
0
-
1
527239
22-08 2020
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Albertslund BS 72 Vallensbæk Idrætscenter
2
-
3
527249
29-08 2020
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Nerashté, Ballerup Sportspladsen i Syd
3
-
2
527272
05-09 2020
Kl. 14:00
Albertslund IF (2) Albertslund BS 72 Albertslund Stadion
2
-
1
527278
12-09 2020
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Herstedøster IC Sportspladsen i Syd
1
-
0
527286
26-09 2020
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Albertslund BS 72 Valhøj Skole
0
-
4
527295
03-10 2020
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Brøndby Strand IK Sportspladsen i Syd
1
-
3
527300
10-10 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK (2) Albertslund BS 72 Ballerup Idrætsby
0
-
3
527309
17-10 2020
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 FC Hvidovre/Barberen IF Sportspladsen i Syd
1
-
1
527380
24-10 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF Albertslund BS 72 Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
2
527419
17-04 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Vallensbæk IF Sportspladsen i Syd
3
-
0
527425 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Nerashté, Ballerup Albertslund BS 72 Damgårdsparken, Ballerup
1
-
1
527431
24-04 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Albertslund IF (2) Sportspladsen i Syd
5
-
0
527434
01-05 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Albertslund BS 72 Herstedøster Stadion
1
-
3
528443
08-05 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 BK Vest, Rødovre Sportspladsen i Syd
3
-
1
528486
15-05 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 B. 77, Rødovre Sportspladsen i Syd
Udehold taberdømt
528500
23-05 2021
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Albertslund BS 72 Langbjergskolen
2
-
2
532211
29-05 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Ballerup BK (2) Sportspladsen i Syd
8
-
0
534418
12-06 2021
Kl. 10:30
Albertslund BS 72 Avedøre IF Sportspladsen i Syd
0
-
1
527282 ti
15-06 2021
Kl. 19:00
BK Vest, Rødovre Albertslund BS 72 Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
532250
to
17-06 2021
Kl. 19:00
FC Hvidovre/Barberen IF Albertslund BS 72 Avedøre Stadion
2
-
5
527412
19-06 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Albertslund BS 72 Strandmarkens Fritidscenter
3
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind