Albertslund BS 72

Serie 2 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123878
ti22-08 2023
18:30 Skinderskovgård
2
-
3
22. aug 2023
18:30
Liria FK
2
Albertslund BS 72
3
123888
26-08 2023
15:00 Sportspladsen i Syd
0
-
4
26. aug 2023
15:00
Albertslund BS 72
0
Måløv BK
4
127027
02-09 2023
11:30 Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
0
02. sep 2023
11:30
Herlev IF
3
Albertslund BS 72
0
127034
09-09 2023
15:00 Sportspladsen i Syd
1
-
0
09. sep 2023
15:00
Albertslund BS 72
1
BK Vest, Rødovre
0
127038
16-09 2023
15:30 Elverroad Kunstgræs
1
-
1
16. sep 2023
15:30
B. 1973, Herlev
1
Albertslund BS 72
1
127295
23-09 2023
15:00 Sportspladsen i Syd
2
-
3
23. sep 2023
15:00
Albertslund BS 72
2
Brøndby Strand IK
3
127298
30-09 2023
12:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
0
-
0
30. sep 2023
12:30
Vallensbæk IF
0
Albertslund BS 72
0
127310
07-10 2023
15:00 Sportspladsen i Syd
2
-
3
07. okt 2023
15:00
Albertslund BS 72
2
Glostrup
3
127316
14-10 2023
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
2
14. okt 2023
14:45
INVICTUS XI
1
Albertslund BS 72
2
127322
21-10 2023
15:00 Sportspladsen i Syd
3
-
2
21. okt 2023
15:00
Albertslund BS 72
3
Rosenhøj BK
2
127329
28-10 2023
10:00 Islev Skole kunst
4
-
4
28. okt 2023
10:00
Orient GI
4
Albertslund BS 72
4
127335
06-04 2024
14:15 Sportspladsen i Syd
1
-
1
06. apr
14:15
Albertslund BS 72
1
Liria FK
1
128139
20-04 2024
14:15 Sportspladsen i Syd
0
-
2
20. apr
14:15
Albertslund BS 72
0
Herlev IF
2
128145
27-04 2024
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
4
-
1
27. apr
12:00
BK Vest, Rødovre
4
Albertslund BS 72
1
128152
04-05 2024
14:15 Sportspladsen i Syd
3
-
3
04. maj
14:15
Albertslund BS 72
3
B. 1973, Herlev
3
127336
ti07-05 2024
18:30 Måløv Idrætspark
1
-
1
07. maj
18:30
Måløv BK
1
Albertslund BS 72
1
128153
12-05 2024
12:30 Langbjergskolen
3
-
1
12. maj
12:30
Brøndby Strand IK
3
Albertslund BS 72
1
128164
18-05 2024
13:15 Sportspladsen i Syd
1
-
1
18. maj
13:15
Albertslund BS 72
1
Vallensbæk IF
1
128169
25-05 2024
14:30 Glostrup Idrætspark
2
-
4
25. maj
14:30
Glostrup
2
Albertslund BS 72
4
128176
01-06 2024
13:15 Sportspladsen i Syd
3
-
1
01. jun
13:15
Albertslund BS 72
3
INVICTUS XI
1
128177
08-06 2024
13:15 Sønderkærskolen
1
-
0
08. jun
13:15
Rosenhøj BK
1
Albertslund BS 72
0
128188
15-06 2024
13:15 Sportspladsen i Syd
15. jun
13:15
Albertslund BS 72
Orient GI
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind