Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
13:30
FIF, Hillerød
1
IF Skjold Birkerød (1)
3
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2020
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
1
FC Hornsherred
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
13:00
LSF
1
IF Skjold Birkerød (1)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
7
Værløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
11:00
Stenløse BK
0
IF Skjold Birkerød (1)
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2020
19:30
IF Skjold Birkerød (1)
2
Blovstrød IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
13:30
Farum BK (2)
1
IF Skjold Birkerød (1)
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2020
19:30
IF Skjold Birkerød (1)
5
Liria FK
5
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
14:30
Jyllinge FC
3
IF Skjold Birkerød (1)
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
5
ORI-Fodbold (2)
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
15:30
FC Hornsherred
3
IF Skjold Birkerød (1)
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
0
IF Skjold Birkerød (1)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
18:30
IF Skjold Birkerød (1)
5
Stenløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
15:00
Blovstrød IF
3
IF Skjold Birkerød (1)
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
5
Dalby IF / HFK fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
18:30
IF Skjold Birkerød (1)
4
Farum BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:30
IF Skjold Birkerød (1)
2
LSF
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
15:00
Liria FK
4
IF Skjold Birkerød (1)
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
18:30
IF Skjold Birkerød (1)
2
Jyllinge FC
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
ORI-Fodbold (2)
1
IF Skjold Birkerød (1)
4
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Værløse BK
2
IF Skjold Birkerød (1)
5
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2021
18:00
IF Skjold Birkerød (1)
1
FIF, Hillerød
2
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2