MENU

BK Friheden //

Serie 3 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
527237
15-08 2020
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 BK Friheden Sportspladsen i Syd
0 - 1
527242
22-08 2020
Kl. 14:15
BK Friheden Brøndby Strand IK Strandmarkens Fritidscenter
1 - 0
527245
29-08 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK (2) BK Friheden Ballerup Idrætsby
0 - 7
527270
05-09 2020
Kl. 14:15
BK Friheden FC Hvidovre/Barberen IF Strandmarkens Fritidscenter
4 - 0
527277
12-09 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF BK Friheden Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 2
527292
26-09 2020
Kl. 14:15
BK Friheden Vallensbæk IF Strandmarkens Fritidscenter
0 - 2
527297
03-10 2020
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup BK Friheden Damgårdsparken, Ballerup
3 - 3
527281
to
08-10 2020
Kl. 18:30
BK Friheden B. 77, Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
10 - 0
527304
10-10 2020
Kl. 14:15
BK Friheden Albertslund IF (2) Strandmarkens Fritidscenter
6 - 0
527305
17-10 2020
Kl. 15:30
Herstedøster IC BK Friheden Herstedøster Stadion
1 - 5
527381
24-10 2020
Kl. 14:15
BK Friheden BK Vest, Rødovre Strandmarkens Fritidscenter
2 - 2
527418
17-04 2021
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK BK Friheden Langbjergskolen
1 - 0
527424
on
21-04 2021
Kl. 18:30
BK Friheden Ballerup BK (2) Strandmarkens Fritidscenter
11 - 1
527429
to
29-04 2021
Kl. 19:00
FC Hvidovre/Barberen IF BK Friheden Avedøre Stadion
0 - 6
527435
01-05 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Avedøre IF Strandmarkens Fritidscenter
0 - 1
528153
08-05 2021
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre BK Friheden Valhøj Skole
0 - 8
528444
15-05 2021
Kl. 15:00
Vallensbæk IF BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter
0 - 3
528559
22-05 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Nerashté, Ballerup Strandmarkens Fritidscenter
2 - 4
532216
ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Albertslund IF (2) BK Friheden Albertslund Stadion
0 - 5
534419
12-06 2021
Kl. 11:00
BK Vest, Rødovre BK Friheden Nørrekær
1 - 4
532252
ti
15-06 2021
Kl. 19:00
BK Friheden Herstedøster IC Strandmarkens Fritidscenter
3 - 1
527412
19-06 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Albertslund BS 72 Strandmarkens Fritidscenter
3 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind