MENU

BK Friheden //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
926907
14-08 2021
Kl. 12:00
Gørslev IF BK Friheden Gørslev Stadion
2
-
4
926928
21-08 2021
Kl. 14:15
BK Friheden VG Fodbold Strandmarkens Fritidscenter
3
-
1
927233
fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Rosenhøj BK BK Friheden Avedøre Stadion
4
-
3
927239
04-09 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Tune IF Strandmarkens Fritidscenter
0
-
0
927275
11-09 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Greve Fodbold Strandmarkens Fritidscenter
7
-
1
927279
18-09 2021
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde BK Friheden Lillevang Idrætscenter
4
-
1
927921
25-09 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Suså IF Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
927145
09-10 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Førslev IF Strandmarkens Fritidscenter
4
-
0
927183
fr
15-10 2021
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 BK Friheden Fladsåhallen
4
-
4
927965
23-10 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Karrebæk IF Strandmarkens Fritidscenter
5
-
2
927139
to
28-10 2021
Kl. 19:30
AIK 65 Strøby Fodbold BK Friheden Strøbyhallen Kunstgræs
3
-
1
927981
02-04 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Gørslev IF Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
1
927986
09-04 2022
Kl. 12:00
VG Fodbold BK Friheden Viby Idrætsanlæg
0
-
6
927994
16-04 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Rosenhøj BK Strandmarkens Fritidscenter
2
-
2
928117
23-04 2022
Kl. 13:30
Tune IF BK Friheden Tune Stadion
2
-
3
928127
to
28-04 2022
Kl. 19:00
Greve Fodbold BK Friheden Greve Idræts Center Kunstgræs
0
-
2
928170
07-05 2022
Kl. 14:15
BK Friheden KFUM BK, Roskilde Strandmarkens Fritidscenter
3
-
4
928177
fr
13-05 2022
Kl. 12:00
Suså IF BK Friheden Herlufmagle Kunstgræs
1
-
4
928281
21-05 2022
Kl. 13:15
BK Friheden AIK 65 Strøby Fodbold Strandmarkens Fritidscenter
6
-
0
928283
28-05 2022
Kl. 14:00
Førslev IF BK Friheden Førslev Stadion
0
-
10
936253
04-06 2022
Kl. 14:15
BK Friheden FK Sydsjælland 05 Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
936316
11-06 2022
Kl. 12:00
Karrebæk IF BK Friheden Karrebæk Skole
5
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind