MENU

Førslev IF //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
926903
fr
13-08 2021
Kl. 18:45
Førslev IF Suså IF Førslev Stadion
1
-
4
927072
21-08 2021
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold Førslev IF Strøbyhallen
3
-
1
927232
28-08 2021
Kl. 13:30
Tune IF Førslev IF Tune Stadion
7
-
2
927238
04-09 2021
Kl. 14:00
Førslev IF FK Sydsjælland 05 Førslev Stadion
2
-
2
927277
fr
10-09 2021
Kl. 18:15
Karrebæk IF Førslev IF Karrebæk Skole
3
-
3
927280
18-09 2021
Kl. 14:00
Førslev IF Gørslev IF Førslev Stadion
2
-
7
927285
25-09 2021
Kl. 12:00
VG Fodbold Førslev IF Viby Idrætsanlæg
2
-
4
927925
02-10 2021
Kl. 14:00
Førslev IF Rosenhøj BK Førslev Stadion
0
-
3
927145
09-10 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Førslev IF Strandmarkens Fritidscenter
4
-
0
927148
16-10 2021
Kl. 12:00
Førslev IF Greve Fodbold Førslev Stadion
Udehold taberdømt
927186
23-10 2021
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Førslev IF Lillevang Idrætscenter
3
-
1
927983
fr
01-04 2022
Kl. 18:30
Suså IF Førslev IF Herlufmagle Kunstgræs
1
-
1
927985
09-04 2022
Kl. 14:00
Førslev IF AIK 65 Strøby Fodbold Førslev Stadion
0
-
2
927993
16-04 2022
Kl. 12:00
Førslev IF Tune IF Førslev Stadion
2
-
8
928122 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Førslev IF Fladsåhallen
Hjemmehold taberdømt
928126
30-04 2022
Kl. 14:00
Førslev IF Karrebæk IF Førslev Stadion
3
-
2
928169
07-05 2022
Kl. 12:00
Gørslev IF Førslev IF Gørslev Stadion
4
-
4
928174
14-05 2022
Kl. 14:00
Førslev IF VG Fodbold Førslev Stadion
2
-
5
928279
21-05 2022
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Førslev IF Sønderkærskolen
2
-
1
928283
28-05 2022
Kl. 14:00
Førslev IF BK Friheden Førslev Stadion
0
-
10
936292
to
02-06 2022
Kl. 19:00
Greve Fodbold Førslev IF Greve Idræts Center
9
-
0
936294
11-06 2022
Kl. 14:00
Førslev IF KFUM BK, Roskilde Førslev Stadion
0
-
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind