MENU

Fårevejle BK //

Serie 3 , Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
557976
16-08 2020
Kl. 11:00
Fårevejle BK Holbæk B&I Faarevejle Stadion
2 - 5
558008
22-08 2020
Kl. 12:00
Tuse IF Fårevejle BK Tusehallen
0 - 2
558023
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Jernløse BK Fårevejle BK Jernløse Hallen
2 - 2
558042
05-09 2020
Kl. 11:00
Fårevejle BK Raklev GI Faarevejle Stadion
3 - 3
561369
fr
11-09 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Fårevejle BK Tølløse Kunstgræsbane
4 - 0
563015
19-09 2020
Kl. 11:00
Fårevejle BK Hagested IF Faarevejle Stadion
1 - 1
574551
27-09 2020
Kl. 14:00
TFC Odsherred Fårevejle BK Vig Idrætscenter
7 - 0
574748
03-10 2020
Kl. 11:00
Fårevejle BK Gislinge BK Faarevejle Stadion
1 - 3
574757
10-10 2020
Kl. 15:00
Svinninge IF Fårevejle BK Svinninge Sportscenter
2 - 1
574759
17-10 2020
Kl. 11:00
Fårevejle BK Vipperød BK Faarevejle Stadion
3 - 5
574765
24-10 2020
Kl. 12:00
Mørkøv IF Fårevejle BK Mørkøvhallen
4 - 1
609999 ti
06-04 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Fårevejle BK Holbæk Sportsby
610001
17-04 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK Tuse IF Faarevejle Stadion
610008 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Fårevejle BK Jernløse BK Faarevejle Stadion
610084
25-04 2021
Kl. 12:00
Raklev GI Fårevejle BK Røsnæshallen
610086
01-05 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK Tølløse BK Faarevejle Stadion
610094
08-05 2021
Kl. 16:00
Hagested IF Fårevejle BK Hagested Idrætsplads
610098
15-05 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK TFC Odsherred Faarevejle Stadion
610105
22-05 2021
Kl. 16:00
Gislinge BK Fårevejle BK Gislinge Stadion
610181
29-05 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK Svinninge IF Faarevejle Stadion
610191
05-06 2021
Kl. 14:00
Vipperød BK Fårevejle BK Vipperødhallen
610295
12-06 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK Mørkøv IF Faarevejle Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 15. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind