Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2021
14:00
Svinninge IF
1
Fårevejle BK
3
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
18:00
Fårevejle BK
6
Tølløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
11:00
Ugerløse IF
1
Fårevejle BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
11:00
Fårevejle BK
2
SIF Holbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
11:00
Rørvig IF
0
Fårevejle BK
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
15:00
Fårevejle BK
0
TFC Odsherred
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
Såby Fodbold
2
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
11:00
Fårevejle BK
2
Hørve IF
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
12:00
Fårevejle BK
6
Tuse Næs BK
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
12:00
Vipperød BK
2
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2021
18:30
Fårevejle BK
1
Boldklubben Bæk City
3
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
15:30
Tølløse BK
Fårevejle BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
11:00
Fårevejle BK
Ugerløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:30
Fårevejle BK
4
Svinninge IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
SIF Holbæk IF
1
Fårevejle BK
6
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
16:00
Fårevejle BK
5
Rørvig IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
19:00
Fårevejle BK
3
Såby Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
15:30
Hørve IF
1
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:00
TFC Odsherred
4
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
15:30
Tuse Næs BK
2
Fårevejle BK
8
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2022
18:30
Fårevejle BK
3
Vipperød BK
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
13:15
Boldklubben Bæk City
3
Fårevejle BK
2
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2