MENU

Greve Fodbold //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
926908 fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Greve Fodbold Karrebæk Skole
Udehold taberdømt
927070
to
19-08 2021
Kl. 19:00
Greve Fodbold Gørslev IF Greve Idræts Center Kunstgræs
2 - 4
927073
28-08 2021
Kl. 12:00
VG Fodbold Greve Fodbold Ramsøhallen
2 - 2
927275
11-09 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Greve Fodbold Strandmarkens Fritidscenter
7 - 1
927281
to
16-09 2021
Kl. 19:00
Greve Fodbold Tune IF Greve Idræts Center Kunstgræs
5 - 2
927922 to
23-09 2021
Kl. 19:00
Greve Fodbold KFUM BK, Roskilde Greve Idræts Center Kunstgræs
1 - 2
927970
ti
28-09 2021
Kl. 19:00
Greve Fodbold FK Sydsjælland 05 Greve Idræts Center
3 - 2
927933 fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Suså IF Greve Fodbold Herlufmagle Kunstgræs
5 - 1
927147
to
07-10 2021
Kl. 19:00
Greve Fodbold AIK 65 Strøby Fodbold Greve Idræts Center Kunstgræs
3 - 2
927148
16-10 2021
Kl. 12:00
Førslev IF Greve Fodbold Førslev Stadion
Udehold taberdømt
927245 ti
09-11 2021
Kl. 19:00
Greve Fodbold Rosenhøj BK Greve Idræts Center Kunstgræs
0 - 5
927982 to
31-03 2022
Kl. 19:30
Greve Fodbold Karrebæk IF Greve Idræts Center Kunstgræs
3 - 0
927988
09-04 2022
Kl. 12:00
Gørslev IF Greve Fodbold Gørslev Stadion
2 - 0
927995
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold VG Fodbold Greve Idræts Center
4 - 4
928118
23-04 2022
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Greve Fodbold Avedøre Stadion
1 - 2
928127
to
28-04 2022
Kl. 19:00
Greve Fodbold BK Friheden Greve Idræts Center Kunstgræs
0 - 2
928167
07-05 2022
Kl. 13:30
Tune IF Greve Fodbold Tune Stadion
5 - 0
928173
14-05 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Greve Fodbold Lillevang Idrætscenter
0 - 1
928282 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Greve Fodbold Suså IF Greve Idræts Center
8 - 0
928365
28-05 2022
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold Greve Fodbold Strøbyhallen
936292 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Greve Fodbold Førslev IF Greve Idræts Center Kunstgræs
936317 fr
10-06 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Greve Fodbold Lov Stadion
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind