MENU

Frem Hellebæk //

Serie 4, Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
612907
16-08 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) VTF (Vejby/Tisvilde) Nordkysthallen
3 - 0
612912
22-08 2020
Kl. 14:30
Hundested IK Frem Hellebæk (1) Hundested Stadion
2 - 4
612919
30-08 2020
Kl. 12:30
Frem Hellebæk (1) Melby-Liseleje IF Nordkysthallen
1 - 5
612921
05-09 2020
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Frem Hellebæk (1) Frederiksværk Stadion
6 - 3
612927
12-09 2020
Kl. 12:00
Oversidder Frem Hellebæk (1)
613318
20-09 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Allerød Fodbold Klub Nordkysthallen
3 - 3
613324
26-09 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF Frem Hellebæk (1) Ålholmskolen
3 - 2
613330
04-10 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) IS Skævinge Nordkysthallen
3 - 1
613531
10-10 2020
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Frem Hellebæk (1) FIF-Stadion
3 - 3
613538
18-10 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Store Lyngby IF Nordkysthallen
4 - 0
613563
24-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Frem Hellebæk (1)
613732
18-04 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Hundested IK Pedella Park Kunstgræs
2 - 2
613744
25-04 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Frederiksværk FK Nordkysthallen
2 - 1
613738
01-05 2021
Kl. 14:00
Melby-Liseleje IF Frem Hellebæk (1) Melby Stadion
4 - 1
613748
02-05 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Oversidder Nordkysthallen
613756
09-05 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Frem Hellebæk (1) Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

613760
16-05 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Ålholm IF Nordkysthallen
4 - 2
613763
22-05 2021
Kl. 13:30
IS Skævinge Frem Hellebæk (1) Baunehøj Stadion
1 - 3
613772
30-05 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) FIF, Hillerød Nordkysthallen
UMH
613778
05-06 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Frem Hellebæk (1) St. Lyngby Stadion
3 - 4
613791
12-06 2021
Kl. 11:00
Frem Hellebæk (1) Oversidder Nordkysthallen
613565
19-06 2021
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Frem Hellebæk (1) Vejby Idrætsplads
3 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind