MENU

Holmegaard GB //

Serie 3 , Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
985336
on
11-08 2021
Kl. 19:00
Holmegaard GB Næstved FC 77 Holmegårdhallen
1
-
2
985342
21-08 2021
Kl. 16:00
Herlufsholm GF Holmegaard GB SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
2
985360
fr
27-08 2021
Kl. 19:00
Holmegaard GB Nyråd/Langebæk Alliancen. Holmegårdhallen
1
-
0
985391
04-09 2021
Kl. 15:00
Karise IK Holmegaard GB Karise Stadion
2
-
3
985435
fr
10-09 2021
Kl. 19:00
Holmegaard GB Præstø IF Holmegårdhallen
1
-
1
985460
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Møns FK Holmegaard GB Stege Stadion
3
-
4
985465
fr
24-09 2021
Kl. 19:00
Holmegaard GB Næstved IF Holmegårdhallen
1
-
1
985501
02-10 2021
Kl. 14:30
Store Heddinge BK Holmegaard GB St. Heddinge Stadion
6
-
0
985557
fr
08-10 2021
Kl. 19:00
Holmegaard GB Gørslev IF Holmegårdhallen
3
-
2
985622
fr
15-10 2021
Kl. 19:00
Holmegaard GB Haslev FC Holmegårdhallen
4
-
1
988944
23-10 2021
Kl. 11:00
Vordingborg IF Holmegaard GB Vordingborg Kunst "Panteren"
0
-
4
991898
02-04 2022
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Holmegaard GB Dyrskuepladsen
1
-
3
991911
fr
08-04 2022
Kl. 19:00
Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegaardhallen kunst
2
-
0
994927
16-04 2022
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen. Holmegaard GB Stensved Stadion
0
-
3
995025
fr
22-04 2022
Kl. 19:00
Holmegaard GB Karise IK Holmegaardhallen kunst
5
-
3
995033
30-04 2022
Kl. 13:00
Præstø IF Holmegaard GB Præstø Stadion
1
-
3
995137
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Holmegaard GB Møns FK Holmegaardhallen kunst
2
-
1
995192
14-05 2022
Kl. 14:00
Næstved IF Holmegaard GB Maglemølle Storhallen
3
-
7
995200
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
Holmegaard GB Store Heddinge BK Holmegaardhallen kunst
2
-
0
995233
28-05 2022
Kl. 14:00
Gørslev IF Holmegaard GB Gørslev Stadion
1
-
4
995243
04-06 2022
Kl. 14:00
Haslev FC Holmegaard GB HFC's Klubhus
2
-
4
995245
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Holmegaard GB Vordingborg IF Holmegaardhallen kunst
10
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind