MENU

Hvalsø IF //

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
534421
15-08 2020
Kl. 15:30
Køge BK (1) Hvalsø IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 4
534588
22-08 2020
Kl. 15:00
Hvalsø IF Oversidder Hvalsø ny Idrætsplads
535366
29-08 2020
Kl. 11:00
Albertslund IF (1) Hvalsø IF Albertslund Stadion
5 - 0
535939
05-09 2020
Kl. 14:00
Hvalsø IF FC Ishøj Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 2
544771
19-09 2020
Kl. 14:00
Hvalsø IF Solrød FC Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 1
544779
26-09 2020
Kl. 13:00
Svogerslev BK Hvalsø IF Svogerslev Idrætspark
1 - 4
544760
to
01-10 2020
Kl. 19:45
Hvalsø IF Havdrup GI Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
0 - 2
544785
03-10 2020
Kl. 14:00
Hvalsø IF Mosede BK Hvalsø ny Idrætsplads
5 - 1
544929
10-10 2020
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Hvalsø IF Roskilde IC (Darup)
1 - 3
545165
17-10 2020
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Hvalsø IF Himmelev Kunstgræsbane
2 - 5
545243
24-10 2020
Kl. 15:00
Hvalsø IF INVICTUS XI Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 4
545726 fr
16-04 2021
Kl. 18:00
Oversidder Hvalsø IF
545731
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Hvalsø IF Albertslund IF (1) Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 0
545736
fr
23-04 2021
Kl. 18:30
FC Ishøj Hvalsø IF Ishøj Idrætscenter
3 - 2
549145
02-05 2021
Kl. 14:00
Havdrup GI Hvalsø IF Havdrup Idrætscenter
1 - 0
549369
08-05 2021
Kl. 15:30
Solrød FC Hvalsø IF Solrød Idrætscenter
1 - 2
549378
16-05 2021
Kl. 13:00
Hvalsø IF Svogerslev BK Hvalsø ny Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

532941
22-05 2021
Kl. 13:00
Mosede BK Hvalsø IF Mosede-skolen
1 - 5
532946
29-05 2021
Kl. 13:00
Hvalsø IF Røde Stjerne BK Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 0
532953
05-06 2021
Kl. 13:00
Hvalsø IF Himmelev-Veddelev BK Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 0
557974
12-06 2021
Kl. 12:00
INVICTUS XI Hvalsø IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
0 - 2
545391
19-06 2021
Kl. 14:00
Hvalsø IF Køge BK (1) Hvalsø ny Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind