MENU

Hvalsø IF //

Serie 4, Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
621095
16-08 2020
Kl. 10:00
Hvalsø IF Nykøbing IF Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 5
621100
22-08 2020
Kl. 13:30
Såby Fodbold Hvalsø IF Såby Hallen
3 - 1
621107
to
27-08 2020
Kl. 18:30
Hvalsø IF SIF Holbæk IF Hvalsø ny Idrætsplads
4 - 1
621114
05-09 2020
Kl. 15:30
TFC Odsherred Hvalsø IF Herrestrup Stadion
4 - 1
621119
13-09 2020
Kl. 10:00
Hvalsø IF Bramsnæs FB Hvalsø ny Idrætsplads
3 - 3
621126
20-09 2020
Kl. 12:00
Tølløse BK Hvalsø IF Tølløse Stadion
0 - 0
621136
03-10 2020
Kl. 12:00
Vipperød BK Hvalsø IF Vipperødhallen
0 - 1
621149
18-10 2020
Kl. 10:00
Hvalsø IF Tuse Næs BK Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 4
621155
24-10 2020
Kl. 11:00
Asnæs BK Hvalsø IF Asnæs Stadion
2 - 1
621168
18-04 2021
Kl. 14:00
Hvalsø IF Såby Fodbold Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 4
621213
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
SIF Holbæk IF Hvalsø IF Fælleden Boldbaner
3 - 0
621219
25-04 2021
Kl. 10:00
Hvalsø IF TFC Odsherred Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 4
621227
01-05 2021
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Hvalsø IF Bramsnæsvighallen
4 - 1
621131
to
06-05 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Rørvig IF Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 7
621231
ma
10-05 2021
Kl. 18:30
Hvalsø IF Tølløse BK Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 1
621238
15-05 2021
Kl. 15:00
Rørvig IF Hvalsø IF Rørvig Stadion
2 - 1
621144
to
20-05 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Hørve IF Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 6
621243
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Vipperød BK Hvalsø ny Idrætsplads
3 - 5
621249
29-05 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Hvalsø IF Hørve Stadion
UHT

Udehold taberdømt

621261
05-06 2021
Kl. 14:00
Tuse Næs BK Hvalsø IF Udby Idrætsplads
4 - 0
621263
12-06 2021
Kl. 11:00
Hvalsø IF Asnæs BK Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 1
621165
19-06 2021
Kl. 14:15
Nykøbing IF Hvalsø IF Kongeengen
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind