MENU

Jernløse BK //

Serie 3 , Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
980873
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK Nykøbing IF Jernløse Hallen
2 - 2
980880
22-08 2021
Kl. 13:00
Jystrup IF Jernløse BK Jystrup Stadion
1 - 0
980927
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK Tølløse BK Jernløse Hallen
2 - 2
980940
fr
10-09 2021
Kl. 18:15
Jernløse BK Holbæk B&I Jernløse Hallen
3 - 2
980933
to
16-09 2021
Kl. 19:00
KFUM BK, Roskilde Jernløse BK Lillevang Idrætscenter kunst
980959
18-09 2021
Kl. 14:00
Vipperød BK Jernløse BK Vipperødhallen
2 - 1
980960
fr
24-09 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK Hvalsø IF Jernløse Hallen
2 - 4
980975
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
Mørkøv IF Jernløse BK Mørkøv Kunstgræs
3 - 1
980982
fr
08-10 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK Svinninge IF Jernløse Hallen
1 - 7
980989 fr
15-10 2021
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Jernløse BK Roskilde Idrætspark
Udehold taberdømt
981011 fr
22-10 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK RU Jernløse Hallen
Hjemmehold taberdømt
981019
02-04 2022
Kl. 16:00
Nykøbing IF Jernløse BK Kongeengen
Udehold taberdømt
981026 fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Jernløse BK Jystrup IF Jernløse Hallen
Hjemmehold taberdømt
981064
16-04 2022
Kl. 14:00
Tølløse BK Jernløse BK Tølløse Stadion
Udehold taberdømt
981068 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Jernløse BK KFUM BK, Roskilde Jernløse Hallen
981109 on
27-04 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Jernløse BK Holbæk Sportsby
Udehold taberdømt
981115 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Jernløse BK Vipperød BK Jernløse Hallen
Hjemmehold taberdømt
981156
14-05 2022
Kl. 14:00
Hvalsø IF Jernløse BK Hvalsø ny Idrætsplads
Udehold taberdømt
981188 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Jernløse BK Mørkøv IF Jernløse Hallen
Hjemmehold taberdømt
981271
28-05 2022
Kl. 16:00
Svinninge IF Jernløse BK Svinninge Sportscenter
Udehold taberdømt
981336 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Jernløse BK Roskilde Boldklub Jernløse Hallen
Hjemmehold taberdømt
981345
12-06 2022
Kl. 13:30
RU Jernløse BK Målfeltet
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind