MENU

Karrebæk IF //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521544
15-08 2020
Kl. 14:00
FC Storebælt Karrebæk IF Korsør ny Stadion
0 - 1
521545
fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Karrebæk IF Ørslev GIF (V) Karrebæk Skole
3 - 6
525192
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Karrebæk IF Lov Stadion
1 - 2
525195
fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Karrebæk IF Høng GF Karrebæk Skole
3 - 2
525203
12-09 2020
Kl. 15:00
Ringsted IF Karrebæk IF Ringsted Stadion
2 - 2
525207
fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Karrebæk IF Gørslev IF Maglemølle Storhallen
4 - 2
525218
26-09 2020
Kl. 16:00
Haslev FC Karrebæk IF HFC's Klubhus
1 - 6
525219
03-10 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF Holmegaard GB Karrebæk Skole
4 - 2
525255
10-10 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF B. 73, Slagelse Karrebæk Skole
4 - 1
525639
17-10 2020
Kl. 13:00
Skælskør BI Karrebæk IF Skælskør Stadion Kunstgræs
2 - 4
525640
24-10 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF Lynge-Broby IF Karrebæk Skole
4 - 2
525703
17-04 2021
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Karrebæk IF Ørslev Stadion
6 - 1
525705
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF FK Sydsjælland 05 Karrebæk Skole
1 - 2
525711
24-04 2021
Kl. 15:30
Høng GF Karrebæk IF Hønghallen
7 - 2
525887
on
28-04 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Ringsted IF Karrebæk Skole
3 - 3
525906
08-05 2021
Kl. 11:00
Gørslev IF Karrebæk IF Gørslev Stadion
6 - 0
525908
fr
14-05 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Haslev FC Karrebæk Skole
8 - 2
525915
fr
21-05 2021
Kl. 18:30
Holmegaard GB Karrebæk IF Holmegaardhallen kunst
3 - 4
525940
29-05 2021
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Karrebæk IF Stadion Vest
3 - 4
525942
fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Skælskør BI Karrebæk Skole
1 - 2
525693 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Karrebæk IF FC Storebælt Karrebæk Skole
4 - 2
525948
12-06 2021
Kl. 11:00
Lynge-Broby IF Karrebæk IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
5 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind