MENU

Karrebæk IF //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
926908 fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Greve Fodbold Karrebæk Skole
Udehold taberdømt
926910
21-08 2021
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Karrebæk IF Lillevang Idrætscenter
9
-
6
927235
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Suså IF Karrebæk Skole
0
-
1
927248
04-09 2021
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold Karrebæk IF Strøbyhallen
2
-
0
927277
fr
10-09 2021
Kl. 18:15
Karrebæk IF Førslev IF Karrebæk Skole
3
-
3
927282
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Karrebæk IF Fladsåhallen
5
-
1
927286
25-09 2021
Kl. 13:30
Tune IF Karrebæk IF Tune Stadion
8
-
1
927928
02-10 2021
Kl. 13:00
Karrebæk IF Gørslev IF Karrebæk Skole
4
-
4
927141
09-10 2021
Kl. 12:00
VG Fodbold Karrebæk IF Viby Idrætsanlæg
3
-
5
927180
16-10 2021
Kl. 13:00
Karrebæk IF Rosenhøj BK Karrebæk Skole
2
-
5
927965
23-10 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Karrebæk IF Strandmarkens Fritidscenter
5
-
2
927982 to
31-03 2022
Kl. 19:30
Greve Fodbold Karrebæk IF Greve Idræts Center Kunstgræs
3
-
0
927989
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Karrebæk IF KFUM BK, Roskilde Karrebæk Skole
2
-
4
927996
16-04 2022
Kl. 16:00
Suså IF Karrebæk IF Herlufmagle Kunstgræs
0
-
1
928121 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Karrebæk IF AIK 65 Strøby Fodbold Karrebæk Skole
4
-
4
928126
30-04 2022
Kl. 14:00
Førslev IF Karrebæk IF Førslev Stadion
3
-
2
928172 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Karrebæk IF FK Sydsjælland 05 Karrebæk Skole
Udehold taberdømt
928175
fr
13-05 2022
Kl. 12:00
Karrebæk IF Tune IF Karrebæk Skole
4
-
5
928280
21-05 2022
Kl. 12:00
Gørslev IF Karrebæk IF Gørslev Stadion
5
-
2
936252 on
25-05 2022
Kl. 18:30
Rosenhøj BK Karrebæk IF Sønderkærskolen
10
-
0
928357
fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Karrebæk IF VG Fodbold Karrebæk Skole
1
-
4
936316
11-06 2022
Kl. 12:00
Karrebæk IF BK Friheden Karrebæk Skole
5
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind