|
534421
|
lø15-08 2020
|
15:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
534621
|
lø29-08 2020
|
15:30
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
534590
|
to03-09 2020
|
20:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
|
535934
|
lø05-09 2020
|
15:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
544766
|
lø12-09 2020
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
544768
|
lø19-09 2020
|
13:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
|
544774
|
lø26-09 2020
|
14:30
|
|
|
Havdrup Idrætscenter
|
|
|
|
544782
|
lø03-10 2020
|
16:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
545160
|
lø10-10 2020
|
13:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
545162
|
lø17-10 2020
|
16:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
|
545237
|
lø24-10 2020
|
13:00
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
545533
|
lø17-04 2021
|
15:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
545728
|
ti20-04 2021
|
19:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
546242
|
sø25-04 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
549125
|
lø01-05 2021
|
15:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
549370
|
fr07-05 2021
|
18:45
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
549375
|
lø15-05 2021
|
15:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
532938
|
to03-06 2021
|
19:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
532952
|
lø05-06 2021
|
11:30
|
|
|
Mosede-skolen
|
|
|
|
532942
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
532954
|
lø12-06 2021
|
10:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
545391
|
lø19-06 2021
|
14:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
UHT
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2