MENU

Lynge-Broby IF //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521539 fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF B. 73, Slagelse Frederiksberg Skole, kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

525071
22-08 2020
Kl. 15:30
Skælskør BI Lynge-Broby IF Skælskør Stadion
1 - 1
525073
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Holmegaard GB Lynge-Broby IF Holmegaardhallen kunst
2 - 4
525196
fr
04-09 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF FC Storebælt Frederiksberg Skole, kunstgræs
2 - 2
525206
12-09 2020
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Lynge-Broby IF Ørslev Stadion
2 - 2
525208
fr
18-09 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF FK Sydsjælland 05 Frederiksberg Skole, kunstgræs
3 - 5
525213
26-09 2020
Kl. 15:30
Høng GF Lynge-Broby IF Hønghallen
2 - 0
525220
fr
02-10 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Ringsted IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
2 - 1
525259
10-10 2020
Kl. 14:30
Gørslev IF Lynge-Broby IF Gørslev Stadion
2 - 1
525261
ti
13-10 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Haslev FC Frederiksberg Skole, kunstgræs
5 - 1
525640
24-10 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF Lynge-Broby IF Karrebæk Skole
4 - 2
525699
17-04 2021
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Skælskør BI Frederiksberg Skole, kunstgræs
4 - 2
525706
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Holmegaard GB Frederiksberg Skole, kunstgræs
5 - 0
525886
24-04 2021
Kl. 14:00
FC Storebælt Lynge-Broby IF Korsør ny Stadion
1 - 6
525888
fr
30-04 2021
Kl. 12:00
Lynge-Broby IF Ørslev GIF (V) Frederiksberg Skole, kunstgræs
0 - 0
525905
fr
07-05 2021
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Lynge-Broby IF Fladsåhallen
3 - 1
525909
15-05 2021
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Høng GF Frederiksberg Skole, kunstgræs
5 - 2
525916
22-05 2021
Kl. 15:00
Ringsted IF Lynge-Broby IF Ringsted Stadion
3 - 0
525920
fr
28-05 2021
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Gørslev IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
3 - 0
525946
05-06 2021
Kl. 16:00
Haslev FC Lynge-Broby IF HFC's Klubhus
HHT

Hjemmehold taberdømt

525948
12-06 2021
Kl. 11:00
Lynge-Broby IF Karrebæk IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
5 - 4
525697
19-06 2021
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Lynge-Broby IF Stadion Vest
1 - 9
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind