Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
13:30
FC Hornsherred
0
Mladost IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
15:30
Mladost IF
3
IF Hjorten
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:30
Mladost IF
9
ORI-Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
13:00
FC Whop en Dei (2)
6
Mladost IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:30
Mladost IF
3
Gundsølille SGIF
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
14:00
ØB 90
1
Mladost IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:30
Mladost IF
1
Slangerup & Omegn IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:15
Lynge-Uggeløse IF
5
Mladost IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
15:30
Mladost IF
3
Jyllinge FC
3
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
12:00
Frederikssund IK
3
Mladost IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
15:30
Mladost IF
3
Kr. Værløse IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:00
IF Hjorten
4
Mladost IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:30
Mladost IF
FC Whop en Dei (2)
UHHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
15:00
Gundsølille SGIF
4
Mladost IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:30
Mladost IF
0
ØB 90
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
7
Mladost IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:30
Mladost IF
1
Lynge-Uggeløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
19:00
ORI-Fodbold
4
Mladost IF
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
12:30
Jyllinge FC
8
Mladost IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:30
Mladost IF
2
Frederikssund IK
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
15:00
Kr. Værløse IF (1)
14
Mladost IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:30
Mladost IF
3
FC Hornsherred
2
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1