|
387045
|
sø15-08 2021
|
14:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
387096
|
lø21-08 2021
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
|
387132
|
lø28-08 2021
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
|
387146
|
sø05-09 2021
|
13:00
|
|
|
Højagerskolen
|
|
|
|
387151
|
lø11-09 2021
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
387200
|
lø18-09 2021
|
11:30
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
|
387394
|
lø25-09 2021
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
387423
|
sø03-10 2021
|
13:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
370728
|
lø09-10 2021
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
370804
|
lø30-10 2021
|
13:30
|
|
|
Birkevang
|
UHT
|
|
|
|
370799
|
lø06-11 2021
|
15:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
370810
|
lø02-04 2022
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
UHT
|
|
|
370835
|
lø09-04 2022
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
371064
|
sø17-04 2022
|
13:30
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
371070
|
lø23-04 2022
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
371084
|
lø30-04 2022
|
16:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
371093
|
lø07-05 2022
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
UHT
|
|
|
371198
|
lø14-05 2022
|
15:30
|
|
|
Skinderskovgård
|
HHT
|
|
|
371201
|
lø21-05 2022
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
371224
|
lø28-05 2022
|
13:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
371324
|
lø04-06 2022
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
371334
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2