MENU

Ringsted IF //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521540
15-08 2020
Kl. 15:30
Høng GF Ringsted IF Hønghallen
2 - 1
521559
22-08 2020
Kl. 15:00
Ringsted IF Holmegaard GB Ringsted Stadion
3 - 0
525074
29-08 2020
Kl. 14:00
Ringsted IF Gørslev IF Ringsted Stadion
2 - 0
525198
05-09 2020
Kl. 16:00
Haslev FC Ringsted IF HFC's Klubhus
1 - 0
525203
12-09 2020
Kl. 15:00
Ringsted IF Karrebæk IF Ringsted Stadion
2 - 2
525211
19-09 2020
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Ringsted IF Stadion Vest
0 - 2
525215
26-09 2020
Kl. 15:00
Ringsted IF Skælskør BI Ringsted Stadion
1 - 1
525220
fr
02-10 2020
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Ringsted IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
2 - 1
525258
10-10 2020
Kl. 15:00
Ringsted IF FC Storebælt Ringsted Stadion
4 - 0
525264
17-10 2020
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Ringsted IF Ørslev Stadion
5 - 0
525642
24-10 2020
Kl. 15:00
Ringsted IF FK Sydsjælland 05 Ringsted Stadion
2 - 0
525701
fr
16-04 2021
Kl. 18:30
Holmegaard GB Ringsted IF Holmegårdhallen
0 - 3
525707
on
21-04 2021
Kl. 19:00
Gørslev IF Ringsted IF Bjæverskov Stadion Kunstgræs
1 - 3
525713
24-04 2021
Kl. 15:00
Ringsted IF Haslev FC Ringsted Stadion
6 - 1
525887
on
28-04 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Ringsted IF Karrebæk Skole
3 - 3
525904
08-05 2021
Kl. 13:00
Ringsted IF B. 73, Slagelse Ringsted Stadion
3 - 1
525913
15-05 2021
Kl. 14:00
Skælskør BI Ringsted IF Skælskør Stadion Kunstgræs
1 - 3
525916
22-05 2021
Kl. 15:00
Ringsted IF Lynge-Broby IF Ringsted Stadion
3 - 0
525923
29-05 2021
Kl. 14:00
FC Storebælt Ringsted IF Korsør ny Stadion
0 - 4
525944
05-06 2021
Kl. 15:00
Ringsted IF Ørslev GIF (V) Ringsted Stadion
4 - 3
525950
fr
11-06 2021
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Ringsted IF Fladsåhallen
0 - 3
525694
19-06 2021
Kl. 13:00
Ringsted IF Høng GF Ringsted Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind