MENU

Rosenhøj BK //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
926904
14-08 2021
Kl. 12:00
VG Fodbold Rosenhøj BK Ramsøhallen
2
-
1
926927
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Rosenhøj BK Tune IF Avedøre Stadion
0
-
0
927233
fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Rosenhøj BK BK Friheden Avedøre Stadion
4
-
3
927273
11-09 2021
Kl. 14:00
Rosenhøj BK KFUM BK, Roskilde Sønderkærskolen
2
-
5
927283 fr
17-09 2021
Kl. 19:00
Suså IF Rosenhøj BK Herlufmagle Kunstgræs
0
-
2
927919
25-09 2021
Kl. 14:00
Rosenhøj BK AIK 65 Strøby Fodbold Sønderkærskolen
2
-
1
927925
02-10 2021
Kl. 14:00
Førslev IF Rosenhøj BK Førslev Stadion
0
-
3
927144
09-10 2021
Kl. 14:00
Rosenhøj BK FK Sydsjælland 05 Sønderkærskolen
4
-
0
927180
16-10 2021
Kl. 13:00
Karrebæk IF Rosenhøj BK Karrebæk Skole
2
-
5
927962
23-10 2021
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Gørslev IF Sønderkærskolen
3
-
1
927245 ti
09-11 2021
Kl. 19:00
Greve Fodbold Rosenhøj BK Greve Idræts Center Kunstgræs
0
-
5
927980
02-04 2022
Kl. 14:30
Rosenhøj BK VG Fodbold Avedøre Stadion
3
-
1
927987
09-04 2022
Kl. 13:30
Tune IF Rosenhøj BK Tune Stadion Kunstgræs
2
-
1
927994
16-04 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Rosenhøj BK Strandmarkens Fritidscenter
2
-
2
928118
23-04 2022
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Greve Fodbold Avedøre Stadion
1
-
2
928123
30-04 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Rosenhøj BK Lillevang Idrætscenter
2
-
1
928168
07-05 2022
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Suså IF Avedøre Stadion
Udehold taberdømt
928268
14-05 2022
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold Rosenhøj BK Strøbyhallen
1
-
0
928279
21-05 2022
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Førslev IF Sønderkærskolen
2
-
1
928361 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Rosenhøj BK Fladsåhallen
Hjemmehold taberdømt
936252 on
25-05 2022
Kl. 18:30
Rosenhøj BK Karrebæk IF Sønderkærskolen
10
-
0
936296
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Gørslev IF Rosenhøj BK Gørslev Stadion
4
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind