Rosenhøj BK

Serie 2 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123881
19-08 2023
11:30 Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
1
19. aug 2023
11:30
Herlev IF
3
Rosenhøj BK
1
123882
26-08 2023
13:00 Sønderkærskolen
0
-
1
26. aug 2023
13:00
Rosenhøj BK
0
BK Vest, Rødovre
1
127025
02-09 2023
15:30 Elverroad Kunstgræs
2
-
0
02. sep 2023
15:30
B. 1973, Herlev
2
Rosenhøj BK
0
127028
09-09 2023
13:00 Sønderkærskolen
1
-
2
09. sep 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Brøndby Strand IK
2
127037
16-09 2023
12:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
0
-
1
16. sep 2023
12:30
Vallensbæk IF
0
Rosenhøj BK
1
127044
23-09 2023
13:00 Sønderkærskolen
1
-
2
23. sep 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Glostrup
2
127301
30-09 2023
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
2
30. sep 2023
14:45
INVICTUS XI
2
Rosenhøj BK
2
127303
07-10 2023
13:00 Sønderkærskolen
2
-
2
07. okt 2023
13:00
Rosenhøj BK
2
Liria FK
2
127311
14-10 2023
13:00 Sønderkærskolen
1
-
2
14. okt 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Orient GI
2
127322
21-10 2023
15:00 Sportspladsen i Syd
3
-
2
21. okt 2023
15:00
Albertslund BS 72
3
Rosenhøj BK
2
127323
28-10 2023
13:00 Sønderkærskolen
1
-
1
28. okt 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Måløv BK
1
127330
06-04 2024
11:45 Herlev IF Stadion (Kunst)
6
-
1
06. apr
11:45
Herlev IF
6
Rosenhøj BK
1
127347
13-04 2024
13:00 Espelundens Idrætsanlæg
1
-
0
13. apr
13:00
BK Vest, Rødovre
1
Rosenhøj BK
0
128134
20-04 2024
13:15 Sønderkærskolen
1
-
1
20. apr
13:15
Rosenhøj BK
1
B. 1973, Herlev
1
128141
28-04 2024
13:00 Langbjergskolen
28. apr
13:00
Brøndby Strand IK
Rosenhøj BK
128147
04-05 2024
13:15 Sønderkærskolen
04. maj
13:15
Rosenhøj BK
Vallensbæk IF
128157
11-05 2024
14:30 Glostrup Idrætspark
11. maj
14:30
Glostrup
Rosenhøj BK
128159
18-05 2024
13:15 Sønderkærskolen
18. maj
13:15
Rosenhøj BK
INVICTUS XI
128166
26-05 2024
14:00 Skinderskovgård
26. maj
14:00
Liria FK
Rosenhøj BK
128175
01-06 2024
11:45 Islev Skole kunst
01. jun
11:45
Orient GI
Rosenhøj BK
128177
08-06 2024
13:15 Sønderkærskolen
08. jun
13:15
Rosenhøj BK
Albertslund BS 72
128183
15-06 2024
14:30 Måløv Idrætspark
15. jun
14:30
Måløv BK
Rosenhøj BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind