MENU

KFUM BK, Roskilde //

Serie 2 , Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
518934
ma
17-08 2020
Kl. 18:30
Asnæs BK KFUM BK, Roskilde Asnæs Stadion
3 - 1
518989
22-08 2020
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Roskilde Boldklub Lillevang Idrætscenter
1 - 2
520021
29-08 2020
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene KFUM BK, Roskilde Hedehusene Idrætspark
3 - 2
520427
05-09 2020
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Tune IF Lillevang Idrætscenter
7 - 2
520591
12-09 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC KFUM BK, Roskilde Tåstrup Idrætspark
1 - 4
520595
19-09 2020
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Svogerslev BK Lillevang Idrætscenter
5 - 1
520606
26-09 2020
Kl. 13:30
VG fodbold KFUM BK, Roskilde Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
6 - 4
520607
03-10 2020
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Såby Fodbold Lillevang Idrætscenter
3 - 5
520613
10-10 2020
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Kalundborg GB Lillevang Idrætscenter
3 - 0
520624
17-10 2020
Kl. 12:00
Undløse BK KFUM BK, Roskilde Undløse Stadion
6 - 0
520625
24-10 2020
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Tuse IF Lillevang Idrætscenter
1 - 3
520641
18-04 2021
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark
0 - 6
520643
on
21-04 2021
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Fløng-Hedehusene Lillevang Idrætscenter
2 - 0
520649
24-04 2021
Kl. 13:30
Tune IF KFUM BK, Roskilde Tune Stadion Kunstgræs
2 - 5
520807
01-05 2021
Kl. 16:00
KFUM BK, Roskilde Taastrup FC Lillevang Idrætscenter
7 - 2
521389
08-05 2021
Kl. 14:30
Svogerslev BK KFUM BK, Roskilde Svogerslev Idrætspark
2 - 0
521391
15-05 2021
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde VG fodbold Lillevang Idrætscenter
3 - 1
521474
22-05 2021
Kl. 12:00
Såby Fodbold KFUM BK, Roskilde Såby Hallen
3 - 1
521497
30-05 2021
Kl. 13:00
Kalundborg GB KFUM BK, Roskilde Munkesø Stadion
0 - 1
521501
05-06 2021
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Undløse BK Lillevang Idrætscenter
2 - 1
521516
12-06 2021
Kl. 11:00
Tuse IF KFUM BK, Roskilde Tusehallen
3 - 6
520631
19-06 2021
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Asnæs BK Lillevang Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind