MENU

Skælskør BI //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521541
fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Holmegaard GB Skælskør BI Holmegaardhallen kunst
2 - 3
525071
22-08 2020
Kl. 15:30
Skælskør BI Lynge-Broby IF Skælskør Stadion
1 - 1
525194
29-08 2020
Kl. 14:00
FC Storebælt Skælskør BI Korsør ny Stadion
4 - 2
525200
05-09 2020
Kl. 15:30
Skælskør BI Ørslev GIF (V) Skælskør Stadion
0 - 3
525204
to
10-09 2020
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Skælskør BI Fladsåhallen
2 - 1
525212
19-09 2020
Kl. 15:30
Skælskør BI Høng GF Skælskør Stadion
2 - 2
525215
26-09 2020
Kl. 15:00
Ringsted IF Skælskør BI Ringsted Stadion
1 - 1
525254
03-10 2020
Kl. 15:30
Skælskør BI Gørslev IF Skælskør Stadion
0 - 3
525260
10-10 2020
Kl. 15:00
Haslev FC Skælskør BI HFC's Klubhus
1 - 3
525639
17-10 2020
Kl. 13:00
Skælskør BI Karrebæk IF Skælskør Stadion Kunstgræs
2 - 4
525692
24-10 2020
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse Skælskør BI Stadion Vest
2 - 0
525699
17-04 2021
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Skælskør BI Frederiksberg Skole, kunstgræs
4 - 2
525710
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Skælskør BI FC Storebælt Skælskør Stadion
1 - 2
525715
24-04 2021
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Skælskør BI Ørslev Stadion
7 - 2
525900
01-05 2021
Kl. 14:00
Skælskør BI FK Sydsjælland 05 Skælskør Stadion Kunstgræs
3 - 2
525901
08-05 2021
Kl. 15:30
Høng GF Skælskør BI Hønghallen
6 - 1
525913
15-05 2021
Kl. 14:00
Skælskør BI Ringsted IF Skælskør Stadion Kunstgræs
1 - 3
525918
22-05 2021
Kl. 11:00
Gørslev IF Skælskør BI Gørslev Stadion
3 - 1
525941
29-05 2021
Kl. 14:00
Skælskør BI Haslev FC Skælskør Stadion
10 - 1
525942
fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Skælskør BI Karrebæk Skole
1 - 2
525953
12-06 2021
Kl. 14:00
Skælskør BI B. 73, Slagelse Skælskør Stadion
6 - 2
525698
19-06 2021
Kl. 14:00
Skælskør BI Holmegaard GB Skælskør Stadion
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind