Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug 2019
19:30
Brødeskov IF
5
Slangerup & Omegn IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
2
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
14:00
Snekkersten IF
2
Slangerup & Omegn IF (1)
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
2
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2019
18:30
FIF, Hillerød
3
Slangerup & Omegn IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
7
Frem Hellebæk
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:00
Gilleleje FK
0
Slangerup & Omegn IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
1
Tikøb IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
18:30
Græsted IF
3
Slangerup & Omegn IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
13:00
Blovstrød IF
2
Slangerup & Omegn IF (1)
5
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Slangerup & Omegn IF (1)
2
Farum BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
Brødeskov IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
14:00
Espergærde IF
Slangerup & Omegn IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
Snekkersten IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
14:00
Helsinge Fodbold
Slangerup & Omegn IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
FIF, Hillerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
18:30
Frem Hellebæk
Slangerup & Omegn IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
Gilleleje FK
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
14:00
Tikøb IF
Slangerup & Omegn IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
Græsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2020
18:45
Slangerup & Omegn IF (1)
Blovstrød IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
11:30
Farum BK (1)
Slangerup & Omegn IF (1)
UDS
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2