MENU

Store Heddinge BK //

Serie 4, Pulje 12

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
546345
22-08 2021
Kl. 12:00
Store Heddinge BK FK Sydsjælland 05 St. Heddinge Stadion
0 - 2
546355
to
26-08 2021
Kl. 18:30
Toksværd Olstrup Fodbold Store Heddinge BK Toksværd Idrætsplads
2 - 1
546361
04-09 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Ørslev GIF (V) St. Heddinge Stadion
2 - 3
546373
11-09 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Store Heddinge BK Køng Idrætsplads
0 - 3
546452
18-09 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Faxe Ladeplads IF St. Heddinge Stadion
0 - 4
546650
02-10 2021
Kl. 12:00
Store Heddinge BK Nyråd/Langebæk Alliancen St. Heddinge Stadion
2 - 2
546649
ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Endeslev-Vråby IF Store Heddinge BK Endeslev-Vråby Stadion
3 - 1
546954
09-10 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Hellested IF St. Heddinge Stadion
2 - 0
546975
16-10 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Store Heddinge BK Faxe Stadion
1 - 3
546976
23-10 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Karise IK St. Heddinge Stadion
1 - 0
546332
30-10 2021
Kl. 13:00
Østmøn SGI Store Heddinge BK Hjertebjerg Stadion
1 - 1
546985
02-04 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Østmøn SGI St. Heddinge Stadion
1 - 0
547003
16-04 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Toksværd Olstrup Fodbold St. Heddinge Stadion
0 - 4
546998
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Store Heddinge BK Fladsåhallen
3 - 2
547013
23-04 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Store Heddinge BK Ørslev Stadion
0 - 2
547019
30-04 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK IF Svend Gønge St. Heddinge Stadion
3 - 1
547213
07-05 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Store Heddinge BK Faxe Ladeplads Stadion
4 - 1
547215
14-05 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Endeslev-Vråby IF St. Heddinge Stadion
1 - 0
547238 to
19-05 2022
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen Store Heddinge BK Stensved Stadion
0 - 4
547339 fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Hellested IF Store Heddinge BK Hellested Stadion
3 - 2
547342
04-06 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Faxe BK St. Heddinge Stadion
1 - 0
547352
11-06 2022
Kl. 11:00
Karise IK Store Heddinge BK Karise Stadion
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind