MENU

Store Lyngby IF //

Serie 4, Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
612905
15-08 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF Store Lyngby IF Ålholmskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

612910
22-08 2020
Kl. 15:30
Store Lyngby IF IS Skævinge St. Lyngby Stadion
3 - 3
612916
29-08 2020
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Store Lyngby IF FIF-Stadion
1 - 1
612922
05-09 2020
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Oversidder St. Lyngby Stadion
612930
12-09 2020
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Oversidder St. Lyngby Stadion
612932
19-09 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Store Lyngby IF Vejby Idrætsplads
2 - 3
613325
26-09 2020
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Hundested IK St. Lyngby Stadion
2 - 2
613527
03-10 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Store Lyngby IF Melby Stadion
3 - 1
613532
10-10 2020
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Frederiksværk FK St. Lyngby Stadion
2 - 6
613538
18-10 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Store Lyngby IF Nordkysthallen
4 - 0
613562
24-10 2020
Kl. 13:00
Store Lyngby IF Allerød Fodbold Klub St. Lyngby Stadion
1 - 3
613604
17-04 2021
Kl. 13:00
IS Skævinge Store Lyngby IF Baunehøj Stadion
2 - 1
613740
24-04 2021
Kl. 12:00
Oversidder Store Lyngby IF
613735
24-04 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF FIF, Hillerød St. Lyngby Stadion
1 - 1
613747
01-05 2021
Kl. 15:30
Oversidder Store Lyngby IF
613755
08-05 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF VTF (Vejby/Tisvilde) St. Lyngby Stadion
4 - 0
613761
15-05 2021
Kl. 13:00
Hundested IK Store Lyngby IF Hundested Stadion
2 - 0
613767
22-05 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Melby-Liseleje IF St. Lyngby Stadion
0 - 4
613769
29-05 2021
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Store Lyngby IF Frederiksværk Stadion
1 - 2
613778
05-06 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Frem Hellebæk (1) St. Lyngby Stadion
3 - 4
613790
12-06 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Store Lyngby IF Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

613581
19-06 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Ålholm IF St. Lyngby Stadion
0 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind