MENU

Suså IF //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
926903
fr
13-08 2021
Kl. 18:45
Førslev IF Suså IF Førslev Stadion
1
-
4
927071 fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Suså IF FK Sydsjælland 05 Herlufmagle Kunstgræs
1
-
0
927235
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Suså IF Karrebæk Skole
0
-
1
927247
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Suså IF Gørslev IF Herlufmagle Kunstgræs
4
-
2
927249
11-09 2021
Kl. 12:00
VG Fodbold Suså IF Ramsøhallen
1
-
2
927283 fr
17-09 2021
Kl. 19:00
Suså IF Rosenhøj BK Herlufmagle Kunstgræs
0
-
2
927921
25-09 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Suså IF Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
927933 fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Suså IF Greve Fodbold Herlufmagle Kunstgræs
5
-
1
927140
09-10 2021
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Suså IF Lillevang Idrætscenter
5
-
1
927165
16-10 2021
Kl. 13:30
Tune IF Suså IF Tune Stadion
2
-
2
927971
fr
22-10 2021
Kl. 18:30
Suså IF AIK 65 Strøby Fodbold Herlufmagle Kunstgræs
5
-
3
927983
fr
01-04 2022
Kl. 18:30
Suså IF Førslev IF Herlufmagle Kunstgræs
1
-
1
927991 fr
08-04 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Suså IF Fladsåhallen
Hjemmehold taberdømt
927996
16-04 2022
Kl. 16:00
Suså IF Karrebæk IF Herlufmagle Kunstgræs
0
-
1
928120
23-04 2022
Kl. 12:00
Gørslev IF Suså IF Gørslev Stadion
6
-
1
928137
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Suså IF VG Fodbold Herlufmagle Kunstgræs
0
-
1
928168
07-05 2022
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Suså IF Avedøre Stadion
Udehold taberdømt
928177
fr
13-05 2022
Kl. 12:00
Suså IF BK Friheden Herlufmagle Kunstgræs
1
-
4
928282 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Greve Fodbold Suså IF Greve Idræts Center
8
-
0
928364
fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Suså IF KFUM BK, Roskilde Herlufmagle Kunstgræs
0
-
5
936293
fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Suså IF Tune IF Herlufmagle Kunstgræs
2
-
3
936318
11-06 2022
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold Suså IF Strøbyhallen
6
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind