MENU

IF Svend Gønge //

Serie 4, Pulje 12

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
546253
14-08 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) IF Svend Gønge Ørslev Stadion
2
-
2
546347
21-08 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Nyråd/Langebæk Alliancen Køng Idrætsplads
3
-
3
546354
28-08 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Faxe Ladeplads IF Køng Idrætsplads
1
-
5
546364
04-09 2021
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF IF Svend Gønge Endeslev-Vråby Stadion
3
-
3
546373
11-09 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Store Heddinge BK Køng Idrætsplads
0
-
3
546621
19-09 2021
Kl. 11:00
Hellested IF IF Svend Gønge Hellested Stadion
0
-
2
546627
25-09 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Faxe BK Køng Idrætsplads
0
-
3
546652
03-10 2021
Kl. 13:00
Karise IK IF Svend Gønge Karise Stadion
4
-
2
546965
09-10 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Østmøn SGI Køng Idrætsplads
2
-
1
546973
16-10 2021
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 IF Svend Gønge Fladsåhallen
1
-
0
546981
23-10 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Toksværd Olstrup Fodbold Køng Idrætsplads
1
-
4
546986
02-04 2022
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) IF Svend Gønge Ørslev Stadion
2
-
0
547015
23-04 2022
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Endeslev-Vråby IF Køng Idrætsplads
4
-
1
547005 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Faxe Ladeplads IF IF Svend Gønge Faxe Ladeplads Stadion
4
-
2
547019
30-04 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK IF Svend Gønge St. Heddinge Stadion
3
-
1
547211
07-05 2022
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Hellested IF Køng Idrætsplads
2
-
3
546996 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen IF Svend Gønge Stensved Stadion
2
-
2
547220
14-05 2022
Kl. 15:00
Faxe BK IF Svend Gønge Faxe Stadion
3
-
2
547239
21-05 2022
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Karise IK Køng Idrætsplads
10
-
0
547347
04-06 2022
Kl. 14:00
IF Svend Gønge FK Sydsjælland 05 Køng Idrætsplads
1
-
2
547338
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Østmøn SGI IF Svend Gønge Hjertebjerg Stadion
2
-
5
547354
11-06 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold IF Svend Gønge Toksværd Idrætsplads
7
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind