MENU

Svinninge IF //

Serie 4, Pulje 7

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
506801
14-08 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF Fårevejle BK Svinninge Sportscenter
1 - 3
506868
21-08 2021
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Svinninge IF Udby Idrætsplads
6 - 0
508869
28-08 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF Vipperød BK Svinninge Sportscenter
1 - 1
508871
05-09 2021
Kl. 13:30
Boldklubben Bæk City Svinninge IF Tusehallen
12 - 1
519166
11-09 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Svinninge IF Hørve Stadion
6 - 1
520781
18-09 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF Tølløse BK Svinninge Sportscenter
Udehold taberdømt
521839
26-09 2021
Kl. 11:00
Ugerløse IF Svinninge IF Ugerløse Sportsplads
5 - 0
521854
02-10 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF SIF Holbæk IF Svinninge Sportscenter
0 - 6
521876
09-10 2021
Kl. 11:00
Rørvig IF Svinninge IF Rørvig Stadion
3 - 2
521893
16-10 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF TFC Odsherred Svinninge Sportscenter
0 - 8
521899
23-10 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold Svinninge IF Såby Hallen
Udehold taberdømt
521914
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Svinninge IF Tuse Næs BK Svinninge Sportscenter
2 - 2
521920
on
13-04 2022
Kl. 18:30
Vipperød BK Svinninge IF Vipperødhallen
2 - 1
521901
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Fårevejle BK Svinninge IF Faarevejle Stadion
4 - 1
521926
23-04 2022
Kl. 15:00
Svinninge IF Boldklubben Bæk City Svinninge Sportscenter
Hjemmehold taberdømt
521930
30-04 2022
Kl. 13:30
Svinninge IF Hørve IF Svinninge Sportscenter
2 - 2
524437
07-05 2022
Kl. 15:30
Tølløse BK Svinninge IF Tølløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
524443
14-05 2022
Kl. 14:00
Svinninge IF Ugerløse IF Svinninge Sportscenter
Udehold taberdømt
524449
21-05 2022
Kl. 12:00
SIF Holbæk IF Svinninge IF Fælleden Boldbaner
4 - 0
524657 to
26-05 2022
Kl. 13:30
Svinninge IF Rørvig IF Svinninge Sportscenter
524665
04-06 2022
Kl. 15:30
TFC Odsherred Svinninge IF Herrestrup Stadion
524674
11-06 2022
Kl. 13:30
Svinninge IF Såby Fodbold Svinninge Sportscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind